ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::...
 Home
 Portali
 Forum
 Lista e Antarve
 Galeria
 Lajmet Flash
 Profili
 FAQ
 Testi I Dashuris
favoritos.gif Media & Muzika
 Telivizionet Live
 Video Klipe
 Ruzulltatet Sportive
 Mp3 Falass
 Mp3 RAP
 Kerkesa Muzikore
 Melodi Per Celular
icon_community.gif Argėtim-Zbavitje
 Video Humoristike
 Luani Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi Fotografik
 Tema tė Ndryshme
som_downloads.gif Shkarkime & Links
King-Rap Tolbar
Programe
Shkarko Scripte
Chat Programs
 Kėrko nė Forum
 Liderėt e forumit
 Ndihmė
 Kėrko
Moti Momental

Permbajta e ksaj faqe kerkon flash player per instalim kliko mbi ket tekst.


Futu nė chat

Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008
HTML clipboard
Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008

1. Bit Defender

2. Kaspersky

3. Eset NOD32

4. Trend Micro Antivirus

    plus AntiSpyware 

5. F-Secure Anti-Virus 

SMS Falas nga KING-RaP
Partnerėt
>>> AlBaZeMeR <<<

XoFaCe

->>Ks-MaX <<<---

->> KoSoVa.Li <<<---

 ->> Muzik-Anglisht <<<---

V.I.P Galeri

Top posters
kanuni
 
Xhebraili
 
vissari
 
El-Fuego
 
drini-89
 
RiRi
 
dj-baba
 
dosti
 
king
 
miri
 
Keywords
dashurie PORNO ismajli murlan loja druri dashuri BAJRAM kosoves celular meda nika numri genta komandat nokia elvana numrin beqiri 2012 double gashi gjata shkronja anglisht krasniqi
IP Addressa Juaj&Reklama
IP


Share | 
 

 Internet Explorer 8 vjen nė muajin nėntor

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
RiRi
Admin
Admin


Numri i postimeve : 114
Join date : 09/06/2008

Character sheet
vissi: Lojra

MesazhTitulli: Internet Explorer 8 vjen nė muajin nėntor   Tue Aug 26, 2008 2:47 amVersioni i tetė i shfletuesit tė popullarizuar tė internetit Internet Explorer do tė paraqitet nė versionin e tij tė dytė eksperimental mė 28 gusht, derisa versioni final i ‘tetėshit’ arrin nė muajin nėntor tė kėtij viti.

Sipas blogeres sė besueshme tė faqes sė internetit ZDNet, Mary-Jo Foley, kėto janė informata tė vėrtetuara.

Internet Explorer 8 Beta 2 deri nė fund tė kėtij muaji do tė jetė nė dispozicion pėr shkarkim dhe shfrytėzim pa pagesė mu sikur paraardhėsi i tij, versioni eksperimental Beta 1.

Pėrditėsimi i Internet Explorer nė Beta 2 do tė jetė i mundur nėpėrmes shėrbimit Automatic Updates, derisa shfletuesi ėshtė kompatibil me sistemet operative Windows XP, Vista si dhe Windows Server 2003 e 2008.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://king-rap.tk
 
Internet Explorer 8 vjen nė muajin nėntor
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: ..:: INFORMATIKA ::.. :: Tė Rejat e Teknologjis-
Kėrce tek: