ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::...
 Home
 Portali
 Forum
 Lista e Antarve
 Galeria
 Lajmet Flash
 Profili
 FAQ
 Testi I Dashuris
favoritos.gif Media & Muzika
 Telivizionet Live
 Video Klipe
 Ruzulltatet Sportive
 Mp3 Falass
 Mp3 RAP
 Kerkesa Muzikore
 Melodi Per Celular
icon_community.gif Argėtim-Zbavitje
 Video Humoristike
 Luani Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi Fotografik
 Tema tė Ndryshme
som_downloads.gif Shkarkime & Links
King-Rap Tolbar
Programe
Shkarko Scripte
Chat Programs
 Kėrko nė Forum
 Liderėt e forumit
 Ndihmė
 Kėrko
Moti Momental

Permbajta e ksaj faqe kerkon flash player per instalim kliko mbi ket tekst.


Futu nė chat

Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008
HTML clipboard
Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008

1. Bit Defender

2. Kaspersky

3. Eset NOD32

4. Trend Micro Antivirus

    plus AntiSpyware 

5. F-Secure Anti-Virus 

SMS Falas nga KING-RaP
Partnerėt
>>> AlBaZeMeR <<<

XoFaCe

->>Ks-MaX <<<---

->> KoSoVa.Li <<<---

 ->> Muzik-Anglisht <<<---

V.I.P Galeri

Top posters
kanuni
 
Xhebraili
 
vissari
 
El-Fuego
 
drini-89
 
RiRi
 
dj-baba
 
dosti
 
king
 
miri
 
Keywords
IP Addressa Juaj&Reklama
IP


Share | 
 

 Laptopėt mė tė fuqishėm nga Lenovo

Shko poshtė 
AutoriMesazh
RiRi
Admin
Admin


Numri i postimeve : 114
Join date : 09/06/2008

Character sheet
vissi: Lojra

MesazhTitulli: Laptopėt mė tė fuqishėm nga Lenovo   Tue Aug 26, 2008 2:46 amKompania Lenovo ka lėshuar nė shitje dy laptopė pėr tė cilėt pohon se janė laptopėt mė tė fuqishėm qė ka prodhuar ndonjėherė.

W500 fillon me ēmimin 1.629 dollarė dhe ofron procesor tė Intelit Core 2 Duo me takt punues 2.53 GHz, dhe ekran tė diagonales 15'4 inēėsh, 1 GB DDR3 tė memories punuese, disk tė fortė me kapacitet 100 GB dhe kartelėn grafike tė ATI, Mobility FireGL V5700 me 512MB memorie.

Vėllai i tij i madh W700 ka diagonale tė ekranit prej 17 inēėsh dhe qysh nė fillim ėshtė pothuajse dy herė mė i shtrenjtė – qėndron 2.978 dollarė. Procesori i integruar ėshtė ai nga Intel T9400, kartelė grafike NVIDIA Quadro FX2700, derisa kapaciteti i diskut tė fortė ėshtė 160 GB. 2 GB tė integruar DDR3 RAM ne na duket tepėr pak pėr kėtė ēmim, mirėpo kush do, mund tė shtoj edhe mė shumė memorie tė punės.


Ajo ēfarė na pėlqen jashtėzakonisht ėshtė fakti se kėta ThinkPad janė megjithatė pak mė ndryshe (lexo: mė tė bukur) sesa dizajni standard i cili pėr kėta laptopė nuk ka ndryshuar me vite tė tėra.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://king-rap.tk
 
Laptopėt mė tė fuqishėm nga Lenovo
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: ..:: INFORMATIKA ::.. :: Tė Rejat e Teknologjis-
Kėrce tek: