ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::...
 Home
 Portali
 Forum
 Lista e Antarve
 Galeria
 Lajmet Flash
 Profili
 FAQ
 Testi I Dashuris
favoritos.gif Media & Muzika
 Telivizionet Live
 Video Klipe
 Ruzulltatet Sportive
 Mp3 Falass
 Mp3 RAP
 Kerkesa Muzikore
 Melodi Per Celular
icon_community.gif Argėtim-Zbavitje
 Video Humoristike
 Luani Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi Fotografik
 Tema tė Ndryshme
som_downloads.gif Shkarkime & Links
King-Rap Tolbar
Programe
Shkarko Scripte
Chat Programs
 Kėrko nė Forum
 Liderėt e forumit
 Ndihmė
 Kėrko
Moti Momental

Permbajta e ksaj faqe kerkon flash player per instalim kliko mbi ket tekst.


Futu nė chat

Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008
HTML clipboard
Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008

1. Bit Defender

2. Kaspersky

3. Eset NOD32

4. Trend Micro Antivirus

    plus AntiSpyware 

5. F-Secure Anti-Virus 

SMS Falas nga KING-RaP
Partnerėt
>>> AlBaZeMeR <<<

XoFaCe

->>Ks-MaX <<<---

->> KoSoVa.Li <<<---

 ->> Muzik-Anglisht <<<---

V.I.P Galeri

Top posters
kanuni
 
Xhebraili
 
vissari
 
El-Fuego
 
drini-89
 
RiRi
 
dj-baba
 
dosti
 
king
 
miri
 
Keywords
IP Addressa Juaj&Reklama
IP


Share | 
 

 Kėnaqėsi e re e lojėrave me celular

Shko poshtė 
AutoriMesazh
RiRi
Admin
Admin


Numri i postimeve : 114
Join date : 09/06/2008

Character sheet
vissi: Lojra

MesazhTitulli: Kėnaqėsi e re e lojėrave me celular   Tue Aug 26, 2008 2:39 amNganjėherė loja nė celular nuk ėshtė edhe aq interesante. Ėshtė vėshtirė ta kontrollosh lojėn duke pėrdorė tastierėn e celularit. Prandaj kėtu ėshtė Zeemote, joystick-u i parė pėr telefonat celularė.

Zeemote nė celular lidhet me anė tė Bluetooth. Ėshtė intuitiv pėr pėrdorim, mu sikur Wiimote, dhe u mundėson precizitet tė madh gjatė lojės.

Pajisja tani pėr tani mund tė blihet vetėm nė Holandė, mirėpo Nokia do tė ndryshojė kėtė fakt.

Nė fakt kompania ka vendosur tė shtoj joystick-un Zeemote nė pajisjet standardet shtesė pėr telefonat e saj celularė. Zeemote do tė jetė kompatibil me lojėrat si dhe me tė gjitha aplikacionet tjera nė telefon, pėrfshirė edhe playerėt pėr muzikė dhe shfletuesit pėr ueb.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://king-rap.tk
 
Kėnaqėsi e re e lojėrave me celular
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: ..:: INFORMATIKA ::.. :: Tė Rejat e Teknologjis-
Kėrce tek: