ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::...
 Home
 Portali
 Forum
 Lista e Antarve
 Galeria
 Lajmet Flash
 Profili
 FAQ
 Testi I Dashuris
favoritos.gif Media & Muzika
 Telivizionet Live
 Video Klipe
 Ruzulltatet Sportive
 Mp3 Falass
 Mp3 RAP
 Kerkesa Muzikore
 Melodi Per Celular
icon_community.gif Argėtim-Zbavitje
 Video Humoristike
 Luani Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi Fotografik
 Tema tė Ndryshme
som_downloads.gif Shkarkime & Links
King-Rap Tolbar
Programe
Shkarko Scripte
Chat Programs
 Kėrko nė Forum
 Liderėt e forumit
 Ndihmė
 Kėrko
Moti Momental

Permbajta e ksaj faqe kerkon flash player per instalim kliko mbi ket tekst.


Futu nė chat

Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008
HTML clipboard
Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008

1. Bit Defender

2. Kaspersky

3. Eset NOD32

4. Trend Micro Antivirus

    plus AntiSpyware 

5. F-Secure Anti-Virus 

SMS Falas nga KING-RaP
Partnerėt
>>> AlBaZeMeR <<<

XoFaCe

->>Ks-MaX <<<---

->> KoSoVa.Li <<<---

 ->> Muzik-Anglisht <<<---

V.I.P Galeri

Top posters
kanuni
 
Xhebraili
 
vissari
 
El-Fuego
 
drini-89
 
RiRi
 
dj-baba
 
dosti
 
king
 
miri
 
Keywords
nika elvana ismajli komandat shkronja kosoves celular murlan loja beqiri numri anglisht genta nokia double PORNO gashi krasniqi gjata dashurie meda dashuri BAJRAM druri 2012 numrin
IP Addressa Juaj&Reklama
IP


Share | 
 

 Lenovo IdeaPad U8 – celular, internet, TV e shumė tjera

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
RiRi
Admin
Admin


Numri i postimeve : 114
Join date : 09/06/2008

Character sheet
vissi: Lojra

MesazhTitulli: Lenovo IdeaPad U8 – celular, internet, TV e shumė tjera   Tue Aug 26, 2008 2:37 amAshtu siē pritej, pajisja Lenovo IdeaPad U8 ėshtė lansuar gjatė Lojėrave Olimpike nė Pekin dhe pėrfundimisht janė paraqitur edhe performansat e saj zyrtare.

Kjo pajisje MID (Mobile Internet Device) ėshtė e dedikuar vetėm pėr tregun aziatik, derisa ėshtė e pajisur me procesorin mė tė ri mobil Atom i cili funksionon nė 800 MHz dhe ka memorie punuese prej njė apo dy GB dhe diskun e memories prej 6 GB.

Ekrani me madhėsi prej 4.8 inēėsh, natyrisht, i ndjeshėm nė prekje, menaxhohet me stylus (apo me thonj tė gjatė), posedon dy kamera dhe qasje USB pėr lidhje tė komponentėve shtesė - siē mund tė jetė TV tunner.

Teknologjia wireless (pa tela) e punuar nė pajisje pėrbėhet nga GPS, EDGE, Bluetooth, Wi-Fi derisa mbėshtetja pėr WiMAX e 3G ende mbetet fshehtėsi.

Lenovo fillon me shitjen e IdeaPad U8 nė fillim tė muajit tetor me ēmim tani pėr tani tė panjohur, por i cili nuk do tė duhej tė kishte shumė dallim nga njė smartphone mesatar nė tregun lindor.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://king-rap.tk
 
Lenovo IdeaPad U8 – celular, internet, TV e shumė tjera
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: ..:: INFORMATIKA ::.. :: Tė Rejat e Teknologjis-
Kėrce tek: