ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::...
 Home
 Portali
 Forum
 Lista e Antarve
 Galeria
 Lajmet Flash
 Profili
 FAQ
 Testi I Dashuris
favoritos.gif Media & Muzika
 Telivizionet Live
 Video Klipe
 Ruzulltatet Sportive
 Mp3 Falass
 Mp3 RAP
 Kerkesa Muzikore
 Melodi Per Celular
icon_community.gif Argėtim-Zbavitje
 Video Humoristike
 Luani Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi Fotografik
 Tema tė Ndryshme
som_downloads.gif Shkarkime & Links
King-Rap Tolbar
Programe
Shkarko Scripte
Chat Programs
 Kėrko nė Forum
 Liderėt e forumit
 Ndihmė
 Kėrko
Moti Momental

Permbajta e ksaj faqe kerkon flash player per instalim kliko mbi ket tekst.


Futu nė chat

Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008
HTML clipboard
Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008

1. Bit Defender

2. Kaspersky

3. Eset NOD32

4. Trend Micro Antivirus

    plus AntiSpyware 

5. F-Secure Anti-Virus 

SMS Falas nga KING-RaP
Partnerėt
>>> AlBaZeMeR <<<

XoFaCe

->>Ks-MaX <<<---

->> KoSoVa.Li <<<---

 ->> Muzik-Anglisht <<<---

V.I.P Galeri

Top posters
kanuni
 
Xhebraili
 
vissari
 
El-Fuego
 
drini-89
 
RiRi
 
dj-baba
 
dosti
 
king
 
miri
 
Keywords
IP Addressa Juaj&Reklama
IP


Share | 
 

 Tastierė dhe mi superiorė nga Logitech

Shko poshtė 
AutoriMesazh
RiRi
Admin
Admin


Numri i postimeve : 114
Join date : 09/06/2008

Character sheet
vissi: Lojra

MesazhTitulli: Tastierė dhe mi superiorė nga Logitech   Thu Aug 21, 2008 2:01 amNėse e keni ndėrmend tė ndėrroni tastierėn dhe miun e vjetėr, Logitech sėrish ofron mundėsinė qė kėtė ta bėni mė njė veprim – me kombinimin e tastierės ergonomike dhe miut Cordless Desktop Wave Pro.

Me blerjen e kėtij kombinimi do tė merrni majėn e ofertės sė Logitech: miun laserik MX1100 dhe tastierėn ergonomike nė formė tė valėve tė quajtur Wave, pėr tė cilėn nė Logitech pohojnė qė ėshtė mė e shėndetshme sesa tastierat ‘standarde’ dhe ofron komoditet mė tė madh tė shkrimit.

Sa i pėrket miut, MX1100 ka disa karakteristika interesante. Nė tė gjendet qasja USB e cila mundėson mbushjen e plotė tė miut gjatė kohės sė punės, prandaj nuk keni nevojė tė ndėrprisni punėn qė ta mbushni sėrish. Lidhjen USB mund ta kyēni edhe nė adapterin AC, i cili vjen si shtojcė, si dhe ta mbushni miun duke e futur nė prizėn e murit. Gjithashtu, MX1100 pėrfshin edhe tetė taste programuese, si dhe Logitech MicroGear™ Precision scroll me dy forma tė rrėshqitjes – ultra tė shpejtė dhe preciz. Forma ultra e shpejtė mundėson qė me njė veprim tė gishtit tė fluturoni nėpėr dokumente tė gjata apo faqe tė internetit.

Logitech Cordless Desktop Wave Pro, kombinimi i tastierės dhe miut, do tė del nė shitje nė mbarė botėn nė fillim tė muajit shtator me ēmim tė shitjes me pakicė prej 119.99 eurosh. Logitech MX1100 miu laserik pa tela do tė mund tė blihet edhe ndaras, dhe atė nga mesi i muajit shtator, me ēmim tė shitjes me pakicė prej 69.99 eurosh.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://king-rap.tk
 
Tastierė dhe mi superiorė nga Logitech
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: ..:: INFORMATIKA ::.. :: Tė Rejat e Teknologjis-
Kėrce tek: