ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::...
 Home
 Portali
 Forum
 Lista e Antarve
 Galeria
 Lajmet Flash
 Profili
 FAQ
 Testi I Dashuris
favoritos.gif Media & Muzika
 Telivizionet Live
 Video Klipe
 Ruzulltatet Sportive
 Mp3 Falass
 Mp3 RAP
 Kerkesa Muzikore
 Melodi Per Celular
icon_community.gif Argėtim-Zbavitje
 Video Humoristike
 Luani Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi Fotografik
 Tema tė Ndryshme
som_downloads.gif Shkarkime & Links
King-Rap Tolbar
Programe
Shkarko Scripte
Chat Programs
 Kėrko nė Forum
 Liderėt e forumit
 Ndihmė
 Kėrko
Moti Momental

Permbajta e ksaj faqe kerkon flash player per instalim kliko mbi ket tekst.


Futu nė chat

Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008
HTML clipboard
Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008

1. Bit Defender

2. Kaspersky

3. Eset NOD32

4. Trend Micro Antivirus

    plus AntiSpyware 

5. F-Secure Anti-Virus 

SMS Falas nga KING-RaP
Partnerėt
>>> AlBaZeMeR <<<

XoFaCe

->>Ks-MaX <<<---

->> KoSoVa.Li <<<---

 ->> Muzik-Anglisht <<<---

V.I.P Galeri

Top posters
kanuni
 
Xhebraili
 
vissari
 
El-Fuego
 
drini-89
 
RiRi
 
dj-baba
 
dosti
 
king
 
miri
 
Keywords
IP Addressa Juaj&Reklama
IP


Share | 
 

 USB hub pa tela qė heq qafe kabllot

Shko poshtė 
AutoriMesazh
RiRi
Admin
Admin


Numri i postimeve : 114
Join date : 09/06/2008

Character sheet
vissi: Lojra

MesazhTitulli: USB hub pa tela qė heq qafe kabllot   Tue Aug 19, 2008 8:44 pmShumė kohė kemi pritur pėr pajisjet e para tė cilat mbėshtesin standardin USB pa tela dhe tani mė nė fund mund tė kėnaqemi me tė mirat tė cilat na vinė me to. Kompania Kensington ka paraqitur Wireless USB Docking Station, njė pajisje e cila na mundėson qė pa tela tė lidhemi me pesė pajisje tjera USB.

Nė praktikė kjo funksionon shumė thjeshtė: nė Kensington Wireless USB dock kyēni deri nė pesė pajisje USB, dhe kur tė kyēni ndonjė pajisje – transmetuesi, sa pėr ilustrim, i cili mbėshtet standardin Wireless USB, ajo do tė lidhet automatikisht me to.

Pra, nuk ka mė lidhje tė skanerėve, printerėve dhe harduerėve tjerė sa herė qė nė shtėpi apo nė punė tė bartni ndonjė laptop. Kensington Wireless USB Docking Station do tė funksionojė nė largėsi deri rreth pesė metra, derisa tani pėr tani mbėshtet sistemet operative Windows XP e Vista.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://king-rap.tk
 
USB hub pa tela qė heq qafe kabllot
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: ..:: INFORMATIKA ::.. :: Tė Rejat e Teknologjis-
Kėrce tek: