ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::...
 Home
 Portali
 Forum
 Lista e Antarve
 Galeria
 Lajmet Flash
 Profili
 FAQ
 Testi I Dashuris
favoritos.gif Media & Muzika
 Telivizionet Live
 Video Klipe
 Ruzulltatet Sportive
 Mp3 Falass
 Mp3 RAP
 Kerkesa Muzikore
 Melodi Per Celular
icon_community.gif Argėtim-Zbavitje
 Video Humoristike
 Luani Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi Fotografik
 Tema tė Ndryshme
som_downloads.gif Shkarkime & Links
King-Rap Tolbar
Programe
Shkarko Scripte
Chat Programs
 Kėrko nė Forum
 Liderėt e forumit
 Ndihmė
 Kėrko
Moti Momental

Permbajta e ksaj faqe kerkon flash player per instalim kliko mbi ket tekst.


Futu nė chat

Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008
HTML clipboard
Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008

1. Bit Defender

2. Kaspersky

3. Eset NOD32

4. Trend Micro Antivirus

    plus AntiSpyware 

5. F-Secure Anti-Virus 

SMS Falas nga KING-RaP
Partnerėt
>>> AlBaZeMeR <<<

XoFaCe

->>Ks-MaX <<<---

->> KoSoVa.Li <<<---

 ->> Muzik-Anglisht <<<---

V.I.P Galeri

Top posters
kanuni
 
Xhebraili
 
vissari
 
El-Fuego
 
drini-89
 
RiRi
 
dj-baba
 
dosti
 
king
 
miri
 
Keywords
gjata dashurie nokia komandat dashuri kosoves anglisht ismajli shkronja PORNO nika double numri gashi druri numrin loja genta beqiri krasniqi meda 2012 elvana BAJRAM murlan celular
IP Addressa Juaj&Reklama
IP


Share | 
 

 Edhe njė transformim i Nokias 8800 Edhe pse Nokia 8800

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
RiRi
Admin
Admin


Numri i postimeve : 114
Join date : 09/06/2008

Character sheet
vissi: Lojra

MesazhTitulli: Edhe njė transformim i Nokias 8800 Edhe pse Nokia 8800   Tue Aug 19, 2008 8:42 pm


Edhe pse Nokia 8800 gjithmonė ka qenė model i dedikuar pėr ata me xhepa tė thellė dhe pa mbulesė tė duhur nė funksionet e tij, nė fakt ėshtė mirė tė shohėsh qė njė model i celularit mund tė qėndroj aq gjatė nė treg.

Nė fakt, Nokia 8800 ka pėrjetuar disa transformime, e mė i fundit emėrohet Carbon Arte. Mundėsitė e kėsaj pajisje nuk janė aspak tė vogla: komunikim 3G, kamerė me rezolucion prej 3.2 megapikselash, katėr GB tė memories pėr ruajtjen e tė dhėnave dhe ekran OLED tė rezistueshėm ndaj gėrvishtjeve tė gishtave.

Natyrisht, ajo qė kėtė model e bėn tė veēantė ėshtė shtėpiza e cila ėshtė e punuar nga titani, ēeliku qė nuk ndryshket dhe fijet karbonike, dhe pikėrisht kėto e rrisin ēmimin nė 1.100 euro, sa edhe do tė kushtojė Nokia 8800 Carbon Arte kur tė paraqitet nėpėr dyqane pėr disa muaj.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://king-rap.tk
 
Edhe njė transformim i Nokias 8800 Edhe pse Nokia 8800
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: ..:: INFORMATIKA ::.. :: Tė Rejat e Teknologjis-
Kėrce tek: