ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::...
 Home
 Portali
 Forum
 Lista e Antarve
 Galeria
 Lajmet Flash
 Profili
 FAQ
 Testi I Dashuris
favoritos.gif Media & Muzika
 Telivizionet Live
 Video Klipe
 Ruzulltatet Sportive
 Mp3 Falass
 Mp3 RAP
 Kerkesa Muzikore
 Melodi Per Celular
icon_community.gif Argėtim-Zbavitje
 Video Humoristike
 Luani Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi Fotografik
 Tema tė Ndryshme
som_downloads.gif Shkarkime & Links
King-Rap Tolbar
Programe
Shkarko Scripte
Chat Programs
 Kėrko nė Forum
 Liderėt e forumit
 Ndihmė
 Kėrko
Moti Momental

Permbajta e ksaj faqe kerkon flash player per instalim kliko mbi ket tekst.


Futu nė chat

Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008
HTML clipboard
Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008

1. Bit Defender

2. Kaspersky

3. Eset NOD32

4. Trend Micro Antivirus

    plus AntiSpyware 

5. F-Secure Anti-Virus 

SMS Falas nga KING-RaP
Partnerėt
>>> AlBaZeMeR <<<

XoFaCe

->>Ks-MaX <<<---

->> KoSoVa.Li <<<---

 ->> Muzik-Anglisht <<<---

V.I.P Galeri

Top posters
kanuni
 
Xhebraili
 
vissari
 
El-Fuego
 
drini-89
 
RiRi
 
dj-baba
 
dosti
 
king
 
miri
 
Keywords
IP Addressa Juaj&Reklama
IP


Share | 
 

 Yahoo e di saktėsisht se ku gjendeni

Shko poshtė 
AutoriMesazh
RiRi
Admin
Admin


Numri i postimeve : 114
Join date : 09/06/2008

Character sheet
vissi: Lojra

MesazhTitulli: Yahoo e di saktėsisht se ku gjendeni   Thu Aug 14, 2008 4:33 pmGjiganti i internetit Yahoo mė nė fund ka lėshuar pėr pėrdorim shėrbimin i cili deri mė sot ka qenė nė fazėn testuese. Fire Eagle qė tani mund ta pėrdoret nga tė gjithė ata tė cilėt duan qė nėpėrmes internetit tė zbulojnė saktėsisht nė cilėn pjesė tė globit tokėsor gjenden.

Mė thjesht, Fire Eagle ėshtė shėrbim i cili ruan tė dhėnat personale dhe lokacionin e secilit pėrdorues i cili dėshiron qė pjesės tjetėr tė botės t’i ndajė kėtė lloj informate. Nėse posedoni ndonjė pajisje me lidhje nė internet, mund tė futni lokacionin tuaj aktual dhe nė kėtė mėnyrė, tė gjithė pėrdoruesit tjerė, pajisjet apo aplikacionet pėrkatėse do tė mund tė marrin ato informata.

Fire Eagle dallon nga shėrbimet tjera pėr atė qė pėrcakton gjeolokacionin e pėrdoruesve, derisa shėrbimi mund tė pėrdoret brenda disa shėrbimeve tjera ekzistuese tė internetit si Pownce apo blog platformės Movable Type.

Shėrbimin e ri tė gjigantit tė internetit Yahoo mund ta pėrdorin tė gjithė shfrytėzuesit e cilitdo shėrbimi tjetėr tė kėsaj kompanie dhe ata tė cilėt dėshirojnė tė regjistrohen. Shėrbimi Fire Eagle ėshtė tėrėsisht pa pagesė.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://king-rap.tk
 
Yahoo e di saktėsisht se ku gjendeni
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: ..:: INFORMATIKA ::.. :: Tė Rejat e Teknologjis-
Kėrce tek: