ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::...
 Home
 Portali
 Forum
 Lista e Antarve
 Galeria
 Lajmet Flash
 Profili
 FAQ
 Testi I Dashuris
favoritos.gif Media & Muzika
 Telivizionet Live
 Video Klipe
 Ruzulltatet Sportive
 Mp3 Falass
 Mp3 RAP
 Kerkesa Muzikore
 Melodi Per Celular
icon_community.gif Argėtim-Zbavitje
 Video Humoristike
 Luani Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi Fotografik
 Tema tė Ndryshme
som_downloads.gif Shkarkime & Links
King-Rap Tolbar
Programe
Shkarko Scripte
Chat Programs
 Kėrko nė Forum
 Liderėt e forumit
 Ndihmė
 Kėrko
Moti Momental

Permbajta e ksaj faqe kerkon flash player per instalim kliko mbi ket tekst.


Futu nė chat

Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008
HTML clipboard
Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008

1. Bit Defender

2. Kaspersky

3. Eset NOD32

4. Trend Micro Antivirus

    plus AntiSpyware 

5. F-Secure Anti-Virus 

SMS Falas nga KING-RaP
Partnerėt
>>> AlBaZeMeR <<<

XoFaCe

->>Ks-MaX <<<---

->> KoSoVa.Li <<<---

 ->> Muzik-Anglisht <<<---

V.I.P Galeri

Top posters
kanuni
 
Xhebraili
 
vissari
 
El-Fuego
 
drini-89
 
RiRi
 
dj-baba
 
dosti
 
king
 
miri
 
Keywords
IP Addressa Juaj&Reklama
IP


Share | 
 

 Paraqitet edhe njė mini laptop

Shko poshtė 
AutoriMesazh
RiRi
Admin
Admin


Numri i postimeve : 114
Join date : 09/06/2008

Character sheet
vissi: Lojra

MesazhTitulli: Paraqitet edhe njė mini laptop   Wed Aug 13, 2008 3:31 amProdhuesi tajvanez i kompjuterėve dhe pajisjeve kompjuterike, MSI, ka vendosur tė plotėsojė ofertėn e laptopėve, dhe atė me modelin EX310 i cili me dimensione pėrshtatet nė mes dy ekzistuesve, modelit miniatural Wind (10 inēėsh) dhe modelit diē mė tė madh P400 (14.4 inēėsh).

MSI EX310 pėrmban ekran me diagonale prej 13.3 inēėsh, futet nė funksion nga procesori AMD Turion X2 Ultra dual-core, ka katėr GB tė memories punuese, derisa pėr grafikė ėshtė pėrgjegjėse kartela grafike ATI Mobility Radeon HD 3450 me 256MB RAM tė saj.

Shfrytėzuesit tė cilėt dėshirojnė qė laptopin e tyre EX310 ta avancojnė mund ta pajisin atė me diskun optik Blu-ray, daljen HDMI dhe kartelėn televizive, derisa secili nga modelet ka mbėshtetje tė integruar pėr Dolby Surround Sound.

Sa i pėrket lidhjeve, nė MSI EX310 gjenden Wi-Fi 802.11n dhe Bluetooth 2.0. Gjatė pėrzgjedhjes sė hapėsirės sė dhėnave shfrytėzuesit kanė nė dispozicion 160 GB, 250 GB apo 320 GB nė SATA disk, pėrderisa nė tė gjitha variantet e laptopit ėshtė i parainstaluar sistemi operativ Windows Vista Home Premium.

Pėr fat tė keq, ēmimi dhe koha e paraqitjes sė laptopit MSI EX310 mbeten tė panjohura.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://king-rap.tk
 
Paraqitet edhe njė mini laptop
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: ..:: INFORMATIKA ::.. :: Tė Rejat e Teknologjis-
Kėrce tek: