ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::...
 Home
 Portali
 Forum
 Lista e Antarve
 Galeria
 Lajmet Flash
 Profili
 FAQ
 Testi I Dashuris
favoritos.gif Media & Muzika
 Telivizionet Live
 Video Klipe
 Ruzulltatet Sportive
 Mp3 Falass
 Mp3 RAP
 Kerkesa Muzikore
 Melodi Per Celular
icon_community.gif Argėtim-Zbavitje
 Video Humoristike
 Luani Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi Fotografik
 Tema tė Ndryshme
som_downloads.gif Shkarkime & Links
King-Rap Tolbar
Programe
Shkarko Scripte
Chat Programs
 Kėrko nė Forum
 Liderėt e forumit
 Ndihmė
 Kėrko
Moti Momental

Permbajta e ksaj faqe kerkon flash player per instalim kliko mbi ket tekst.


Futu nė chat

Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008
HTML clipboard
Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008

1. Bit Defender

2. Kaspersky

3. Eset NOD32

4. Trend Micro Antivirus

    plus AntiSpyware 

5. F-Secure Anti-Virus 

SMS Falas nga KING-RaP
Partnerėt
>>> AlBaZeMeR <<<

XoFaCe

->>Ks-MaX <<<---

->> KoSoVa.Li <<<---

 ->> Muzik-Anglisht <<<---

V.I.P Galeri

Top posters
kanuni
 
Xhebraili
 
vissari
 
El-Fuego
 
drini-89
 
RiRi
 
dj-baba
 
dosti
 
king
 
miri
 
Keywords
IP Addressa Juaj&Reklama
IP


Share | 
 

 Celulari nga Google vjen qysh nė fund tė kėtij viti

Shko poshtė 
AutoriMesazh
RiRi
Admin
Admin


Numri i postimeve : 114
Join date : 09/06/2008

Character sheet
vissi: Lojra

MesazhTitulli: Celulari nga Google vjen qysh nė fund tė kėtij viti   Wed Aug 13, 2008 3:29 amGjykuar sipas thashethemeve tė cilat nė mbarė botėn janė shfaqur gjatė ditėve tė fundit, pajisja e parė e cila si platformė do tė shfrytėzojė softuerin Google Android do tė duhej tė paraqitej nė fund tė kėtij viti.

Nė tė njėjtėn kohė, edhe pse shumė prodhues do tė integrojnė Androidin nė pajisjet e tyre, i pari i cili do tė lėshojė njė pajisje tė tillė nė treg do tė duhej tė ishte HTC. Sipas thashethemeve tė publikuara dhe videos, pajisja e cila e para do tė integrojė Androidin ėshtė HTC Dream, i emėrtuar madje si G1.

Nga njė grusht informatash tė cilat janė paraqitur nė internet jepet tė kuptohet se HTC Dream do tė pėrmbaj tastierė tė plotė e cila do tė shfaqet me anė tė mekanizmit rrėshqitės, kamerė tre megapikselėshe dhe ekran tė ndjeshėm nė prekje.

Siē qėndrojnė gjėrat, HTC Dream i futur nė funksion me Android do tė duhej qė gjatė muajit tetor tė paraqitet nė Shtetet e Bashkuara tė Amerikės dhe atė nė kuadėr tė operatorit telefonik T-Mobile.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://king-rap.tk
 
Celulari nga Google vjen qysh nė fund tė kėtij viti
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: ..:: INFORMATIKA ::.. :: Tė Rejat e Teknologjis-
Kėrce tek: