ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::...
 Home
 Portali
 Forum
 Lista e Antarve
 Galeria
 Lajmet Flash
 Profili
 FAQ
 Testi I Dashuris
favoritos.gif Media & Muzika
 Telivizionet Live
 Video Klipe
 Ruzulltatet Sportive
 Mp3 Falass
 Mp3 RAP
 Kerkesa Muzikore
 Melodi Per Celular
icon_community.gif Argėtim-Zbavitje
 Video Humoristike
 Luani Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi Fotografik
 Tema tė Ndryshme
som_downloads.gif Shkarkime & Links
King-Rap Tolbar
Programe
Shkarko Scripte
Chat Programs
 Kėrko nė Forum
 Liderėt e forumit
 Ndihmė
 Kėrko
Moti Momental

Permbajta e ksaj faqe kerkon flash player per instalim kliko mbi ket tekst.


Futu nė chat

Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008
HTML clipboard
Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008

1. Bit Defender

2. Kaspersky

3. Eset NOD32

4. Trend Micro Antivirus

    plus AntiSpyware 

5. F-Secure Anti-Virus 

SMS Falas nga KING-RaP
Partnerėt
>>> AlBaZeMeR <<<

XoFaCe

->>Ks-MaX <<<---

->> KoSoVa.Li <<<---

 ->> Muzik-Anglisht <<<---

V.I.P Galeri

Top posters
kanuni
 
Xhebraili
 
vissari
 
El-Fuego
 
drini-89
 
RiRi
 
dj-baba
 
dosti
 
king
 
miri
 
Keywords
genta double PORNO numrin dashuri beqiri krasniqi elvana kosoves dashurie komandat nika numri anglisht gjata murlan druri meda ismajli celular loja 2012 gashi nokia BAJRAM shkronja
IP Addressa Juaj&Reklama
IP


Share | 
 

 Beni Kerkesa per Probleme te ndryshme matematike

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
Xhebraili
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 403
Join date : 11/06/2008
Age : 28
Location : PejaCity

Character sheet
vissi: Lojra

MesazhTitulli: Beni Kerkesa per Probleme te ndryshme matematike   Fri Jun 13, 2008 8:48 pm

Ne kete teme une ju ftoj te beni kerkesa per cdo problem matematike qe mund te hasni ne karrierat tuaja.

Une mund tju jap pergjigje per keto kategori:

1. Algjeber Elementare dhe Lineare (Elementary and Linear Algebra)
2. Gjeometri Elementare dhe Analitike (Elementary and Analytical Geometry)
3. Analiza Matematike me disa variabla (Multivariable Calculus)
4. Ekuacione Differenciale rendi i pare dhe i dyte (Differential Equations)
5. Teoria e Probabilitetit (Theory of Probability)
6. Elementet e Kombinatorikes (Combinatorial Elements)

Keto jane disa nga sferat e pergjithshme qe une mund tju ndihmoj.
Nese keni nevoje per ndonje zgjidhje, vertetim, perkufizim, sugjerim ju lutem mos nguroni te pyesni.

P.S. Mathematics is not a spectator sport
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.kosova.li
 
Beni Kerkesa per Probleme te ndryshme matematike
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: .:: Shkencat Natyrore ::. :: Matematik-
Kėrce tek: