ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::...
 Home
 Portali
 Forum
 Lista e Antarve
 Galeria
 Lajmet Flash
 Profili
 FAQ
 Testi I Dashuris
favoritos.gif Media & Muzika
 Telivizionet Live
 Video Klipe
 Ruzulltatet Sportive
 Mp3 Falass
 Mp3 RAP
 Kerkesa Muzikore
 Melodi Per Celular
icon_community.gif Argėtim-Zbavitje
 Video Humoristike
 Luani Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi Fotografik
 Tema tė Ndryshme
som_downloads.gif Shkarkime & Links
King-Rap Tolbar
Programe
Shkarko Scripte
Chat Programs
 Kėrko nė Forum
 Liderėt e forumit
 Ndihmė
 Kėrko
Moti Momental

Permbajta e ksaj faqe kerkon flash player per instalim kliko mbi ket tekst.


Futu nė chat

Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008
HTML clipboard
Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008

1. Bit Defender

2. Kaspersky

3. Eset NOD32

4. Trend Micro Antivirus

    plus AntiSpyware 

5. F-Secure Anti-Virus 

SMS Falas nga KING-RaP
Partnerėt
>>> AlBaZeMeR <<<

XoFaCe

->>Ks-MaX <<<---

->> KoSoVa.Li <<<---

 ->> Muzik-Anglisht <<<---

V.I.P Galeri

Top posters
kanuni
 
Xhebraili
 
vissari
 
El-Fuego
 
drini-89
 
RiRi
 
dj-baba
 
dosti
 
king
 
miri
 
Keywords
gjata dashuri double 2012 kosoves elvana nokia anglisht krasniqi shkronja murlan ismajli druri gashi meda loja genta PORNO celular numrin BAJRAM komandat dashurie nika numri beqiri
IP Addressa Juaj&Reklama
IP


Share | 
 

 Flash disk pėr tė vetėdijesuarit ndaj mjedisit

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
RiRi
Admin
Admin


Numri i postimeve : 114
Join date : 09/06/2008

Character sheet
vissi: Lojra

MesazhTitulli: Flash disk pėr tė vetėdijesuarit ndaj mjedisit   Thu Aug 07, 2008 8:53 pmSi rrjedhė e trendit botėror nė pėrkujdesje tė mjedisit jetėsor, kėsaj rryme shpesh i bashkohen edhe prodhuesit e kompjuterėve si dhe ata tė pajisjeve pėrcjellėse kompjuterike. Njė prodhues tėrėsisht i panjohur pėr ne, ATP, ka paraqitur njė flash disk i cili ‘pėrkujdeset’ pėr mjedisin.

Nė tė njėjtėn kohė, prodhuesi pohon se kjo ėshtė pajisja e parė e kėtij lloji e cila mund tė kategorizohet si e ‘e gjelbėr’, mirėpo kėtė pohim do ta marrim me rezervė tė madhe.

Sido qė tė jetė, ATP 8GB EarthDrive ėshtė i punuar nga plastika e ricikluar e cila mund tė pėrpunohet sėrish. Njė pjesė e shitjes sė secilit disk shkon nė xhirollogarinė e shoqatės pėr mbrojtjen e pyjeve amerikane dhe kėto janė nė pėrgjithėsi karakteristikat e kėsaj pajisje.

Sa u pėrket anėve teknike, duhet theksuar se ka kapacitet prej 8 GB, ėshtė rezistent nga ujit, pluhurit dhe goditjeve, vjen mė njė varg softuerėsh pėr mbrojtjen e tė dhėnave tė ruajtura, derisa mund tė blihet me ēmim prej 47.99 dollarėsh amerikanė.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://king-rap.tk
 
Flash disk pėr tė vetėdijesuarit ndaj mjedisit
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: ..:: INFORMATIKA ::.. :: Tė Rejat e Teknologjis-
Kėrce tek: