ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::...
 Home
 Portali
 Forum
 Lista e Antarve
 Galeria
 Lajmet Flash
 Profili
 FAQ
 Testi I Dashuris
favoritos.gif Media & Muzika
 Telivizionet Live
 Video Klipe
 Ruzulltatet Sportive
 Mp3 Falass
 Mp3 RAP
 Kerkesa Muzikore
 Melodi Per Celular
icon_community.gif Argėtim-Zbavitje
 Video Humoristike
 Luani Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi Fotografik
 Tema tė Ndryshme
som_downloads.gif Shkarkime & Links
King-Rap Tolbar
Programe
Shkarko Scripte
Chat Programs
 Kėrko nė Forum
 Liderėt e forumit
 Ndihmė
 Kėrko
Moti Momental

Permbajta e ksaj faqe kerkon flash player per instalim kliko mbi ket tekst.


Futu nė chat

Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008
HTML clipboard
Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008

1. Bit Defender

2. Kaspersky

3. Eset NOD32

4. Trend Micro Antivirus

    plus AntiSpyware 

5. F-Secure Anti-Virus 

SMS Falas nga KING-RaP
Partnerėt
>>> AlBaZeMeR <<<

XoFaCe

->>Ks-MaX <<<---

->> KoSoVa.Li <<<---

 ->> Muzik-Anglisht <<<---

V.I.P Galeri

Top posters
kanuni
 
Xhebraili
 
vissari
 
El-Fuego
 
drini-89
 
RiRi
 
dj-baba
 
dosti
 
king
 
miri
 
Keywords
anglisht gjata 2012 numrin nokia dashurie krasniqi gashi double genta murlan komandat elvana BAJRAM loja celular nika meda ismajli PORNO dashuri kosoves druri shkronja numri beqiri
IP Addressa Juaj&Reklama
IP


Share | 
 

 Celular i hollė dhe i bukur nga Ericsson

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
RiRi
Admin
Admin


Numri i postimeve : 114
Join date : 09/06/2008

Character sheet
vissi: Lojra

MesazhTitulli: Celular i hollė dhe i bukur nga Ericsson   Thu Aug 07, 2008 8:51 pmSiē theksohet nga tabori i Sony Ericsson, dimensionet dhe dukja janė atutė mė tė fuqishme tė modelit T700, mirėpo ai definitivisht nuk ka pse tė turpėrohet edhe sa i pėrket karakteristikave tjera.

Modeli T700 mbėshtetet nė pamjen dhe tėrheqjen e modelit tė mėhershėm T610, ėshtė i hollė vetėm dhjetė milimetra, ka kamerė tė integruar prej 3.2 megapikselash, ekran TFT prej dy inēėsh, altoparlantė stereo pėr riprodhimin e pėrmbajtjeve multimediale apo pranimin e radiovalėve FM, Bluetooth dhe lidhje USB, shfletues tė uebit Access NetFront dhe Google Maps. Shitet me kartelė tė memories tė kapacitetit 512MB, mirėpo ėshtė e mundur tė shfrytėzohet edhe ndonjė hapėsirė mė e madhe pėr ruajtjen e tė dhėnave.

Dimensionet e pajisjes janė 104 x 48 x 10 milimetra, peshon 78 gramė, e kur tė paraqitet nė tremujorin e tretė tė kėtij viti, blerėsit do tė mund tė zgjedhin nė mes tri ngjyrave tė mbėshtjellėsit tė tij.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://king-rap.tk
 
Celular i hollė dhe i bukur nga Ericsson
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: ..:: INFORMATIKA ::.. :: Tė Rejat e Teknologjis-
Kėrce tek: