ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::...
 Home
 Portali
 Forum
 Lista e Antarve
 Galeria
 Lajmet Flash
 Profili
 FAQ
 Testi I Dashuris
favoritos.gif Media & Muzika
 Telivizionet Live
 Video Klipe
 Ruzulltatet Sportive
 Mp3 Falass
 Mp3 RAP
 Kerkesa Muzikore
 Melodi Per Celular
icon_community.gif Argėtim-Zbavitje
 Video Humoristike
 Luani Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi Fotografik
 Tema tė Ndryshme
som_downloads.gif Shkarkime & Links
King-Rap Tolbar
Programe
Shkarko Scripte
Chat Programs
 Kėrko nė Forum
 Liderėt e forumit
 Ndihmė
 Kėrko
Moti Momental

Permbajta e ksaj faqe kerkon flash player per instalim kliko mbi ket tekst.


Futu nė chat

Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008
HTML clipboard
Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008

1. Bit Defender

2. Kaspersky

3. Eset NOD32

4. Trend Micro Antivirus

    plus AntiSpyware 

5. F-Secure Anti-Virus 

SMS Falas nga KING-RaP
Partnerėt
>>> AlBaZeMeR <<<

XoFaCe

->>Ks-MaX <<<---

->> KoSoVa.Li <<<---

 ->> Muzik-Anglisht <<<---

V.I.P Galeri

Top posters
kanuni
 
Xhebraili
 
vissari
 
El-Fuego
 
drini-89
 
RiRi
 
dj-baba
 
dosti
 
king
 
miri
 
Keywords
shkronja numrin PORNO beqiri numri kosoves murlan anglisht gjata krasniqi double ismajli druri komandat dashuri gashi nika BAJRAM loja dashurie genta nokia celular elvana 2012 meda
IP Addressa Juaj&Reklama
IP


Share | 
 

 Siemens pėrgatitet tė braktis kompaninė Fujitsu-Siemens

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
RiRi
Admin
Admin


Numri i postimeve : 114
Join date : 09/06/2008

Character sheet
vissi: Lojra

MesazhTitulli: Siemens pėrgatitet tė braktis kompaninė Fujitsu-Siemens   Thu Aug 07, 2008 8:50 pmKompania elektronike gjermane Siemens ėshtė duke u pėrgatitur pėr tė braktisur kompaninė e pėrbashkėt me prodhuesin japonez Fujitsu e cila merret me prodhimin e kompjuterėve, shkruan gazeta amerikane, Wall Street Journal - WSJ.

Fujitsu-Siemens, i cili ėshtė bėrė prodhuesi mė i madh evropian i kompjuterėve, ėshtė themeluar nga gjermanėt dhe japonezėt para nėntė vitesh dhe secili prej tyre ėshtė pronar i 50 pėr qind tė kompanisė.

Kompania, megjithatė, e pėrballur me rritjen e egėr tė ēmimeve nė sektorin e vet, ėshtė dashur qė nė mars tė heq dorė nga qėllimet financiare pėr kėtė vit.

Kryetari i Siemens Peter Löscher, i cili ėshtė ngarkuar me kėtė pozitė diē mė shumė se njė vit, asnjėherė nuk i ka fshehur pakėnaqėsitė me rezultatet afariste tė Fujitsu-Siemens.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://king-rap.tk
 
Siemens pėrgatitet tė braktis kompaninė Fujitsu-Siemens
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: ..:: INFORMATIKA ::.. :: Tė Rejat e Teknologjis-
Kėrce tek: