ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::...
 Home
 Portali
 Forum
 Lista e Antarve
 Galeria
 Lajmet Flash
 Profili
 FAQ
 Testi I Dashuris
favoritos.gif Media & Muzika
 Telivizionet Live
 Video Klipe
 Ruzulltatet Sportive
 Mp3 Falass
 Mp3 RAP
 Kerkesa Muzikore
 Melodi Per Celular
icon_community.gif Argėtim-Zbavitje
 Video Humoristike
 Luani Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi Fotografik
 Tema tė Ndryshme
som_downloads.gif Shkarkime & Links
King-Rap Tolbar
Programe
Shkarko Scripte
Chat Programs
 Kėrko nė Forum
 Liderėt e forumit
 Ndihmė
 Kėrko
Moti Momental

Permbajta e ksaj faqe kerkon flash player per instalim kliko mbi ket tekst.


Futu nė chat

Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008
HTML clipboard
Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008

1. Bit Defender

2. Kaspersky

3. Eset NOD32

4. Trend Micro Antivirus

    plus AntiSpyware 

5. F-Secure Anti-Virus 

SMS Falas nga KING-RaP
Partnerėt
>>> AlBaZeMeR <<<

XoFaCe

->>Ks-MaX <<<---

->> KoSoVa.Li <<<---

 ->> Muzik-Anglisht <<<---

V.I.P Galeri

Top posters
kanuni
 
Xhebraili
 
vissari
 
El-Fuego
 
drini-89
 
RiRi
 
dj-baba
 
dosti
 
king
 
miri
 
Keywords
IP Addressa Juaj&Reklama
IP


Share | 
 

 Shtėpiza e iPhone 3G ēahet vetvetiu

Shko poshtė 
AutoriMesazh
RiRi
Admin
Admin


Numri i postimeve : 114
Join date : 09/06/2008

Character sheet
vissi: Lojra

MesazhTitulli: Shtėpiza e iPhone 3G ēahet vetvetiu   Fri Aug 01, 2008 4:12 pmiPhone 3G nė treg gjendet vetėm qė tre javė dhe qysh tani kanė filluar me plastikėn e cila, gjoja, ėshtė jokualitative dhe ēahet.

Ēdo ditė e mė shumė forume mbi iPhone dhe Apple po mbushen me pėrvojat dhe pyetjet pėr ēarjet nė plastikė (mbėshtjellėsin) e iPhone i cili vjen nė ngjyrė tė bardhė dhe tė zezė. Pas artikullit tė publikuar mbi kėtė problem nė faqen e internetit MacRumors njė numėr i madh i pėrdoruesve nė komentet e tyre kanė konfirmuar atė tė cilėn tė gjithė i kishin frikė – njė problem krejt amator tek kjo lodėr e shtrenjtė.

Ėshtė interesante se ēarjet janė bėrė vetvetiu, respektivisht, nuk janė shkaktuar nga rėnia e pajisjes apo nga pėrdorimi i pakujdesshėm. Po tė bėhej fjalė pėr disa pronarė tė pakėnaqur tė iPhone 3G, do tė ishte e kuptueshme dhe e arsyetueshme me kusht qė ata tė kishin thyer pjesė tė caktuara tė plastikės. Megjithatė, bėhet fjalė pėr njė problem shumė mė serioz i cili nuk ėshtė vetėm rastėsi.

Disa pėrdorues pasi qė kanė vėrejtur ēarjet, tė cilat mė shpesh paraqiten nė modelin e bardhė, pa ndonjė problem ka ndėrruar pajisjen e tyre me njė tė re, megjithatė shkaku i problemit ende nuk dihet. Tani pėr tani mbetet vetėm supozim pse vije deri tek plasaritja nė plastikė, sepse Apple nuk ka asnjė lloj komenti nė lidhje me kėtė ēėshtje.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://king-rap.tk
 
Shtėpiza e iPhone 3G ēahet vetvetiu
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: ..:: INFORMATIKA ::.. :: Tė Rejat e Teknologjis-
Kėrce tek: