ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::...
 Home
 Portali
 Forum
 Lista e Antarve
 Galeria
 Lajmet Flash
 Profili
 FAQ
 Testi I Dashuris
favoritos.gif Media & Muzika
 Telivizionet Live
 Video Klipe
 Ruzulltatet Sportive
 Mp3 Falass
 Mp3 RAP
 Kerkesa Muzikore
 Melodi Per Celular
icon_community.gif Argėtim-Zbavitje
 Video Humoristike
 Luani Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi Fotografik
 Tema tė Ndryshme
som_downloads.gif Shkarkime & Links
King-Rap Tolbar
Programe
Shkarko Scripte
Chat Programs
 Kėrko nė Forum
 Liderėt e forumit
 Ndihmė
 Kėrko
Moti Momental

Permbajta e ksaj faqe kerkon flash player per instalim kliko mbi ket tekst.


Futu nė chat

Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008
HTML clipboard
Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008

1. Bit Defender

2. Kaspersky

3. Eset NOD32

4. Trend Micro Antivirus

    plus AntiSpyware 

5. F-Secure Anti-Virus 

SMS Falas nga KING-RaP
Partnerėt
>>> AlBaZeMeR <<<

XoFaCe

->>Ks-MaX <<<---

->> KoSoVa.Li <<<---

 ->> Muzik-Anglisht <<<---

V.I.P Galeri

Top posters
kanuni
 
Xhebraili
 
vissari
 
El-Fuego
 
drini-89
 
RiRi
 
dj-baba
 
dosti
 
king
 
miri
 
Keywords
PORNO shkronja komandat nika gashi kosoves double 2012 beqiri ismajli loja gjata dashuri nokia krasniqi druri murlan BAJRAM dashurie numrin anglisht celular meda numri elvana genta
IP Addressa Juaj&Reklama
IP


Share | 
 

 Doni: Mund ta fitojmė Scudetton

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
dreniNumri i postimeve : 26
Join date : 17/06/2008

MesazhTitulli: Doni: Mund ta fitojmė Scudetton   Fri Aug 01, 2008 1:19 pm


Doni: Mund ta fitojmė Scudetton
Portieri i Romės, Alexander Doni, beson se skuadra e tij mund ta fitojė Scudetton, pavarėsisht se kryeqytetsit nuk e kanė pėrforcuar skuadrėn si favoritėt tjerė tė Serie A.
“Kemi treguar gjėra tė mėdha sezonet e kaluara. Jemi tė bindur se mund tė bėjmė edhe mė shumė, por kemi nevojė pėr dy lojtarė tė rinj”.

“Dėshirojmė tė luftojmė pėr Scudetton dhe tė arrijmė maksimumin nė Ligėn e Kampionėve. E njoh mirė Baptistėn. Ai ėshtė njė lojtar i shkėlqyer dhe do tė ishte njė shtesė e mirė pėr skuadrėn”, ka thėnė Doni pėr “Il Corriere Dello Sport”.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Doni: Mund ta fitojmė Scudetton
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: .:: Kendi Sportivė ::. :: Sport-
Kėrce tek: