ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::...
 Home
 Portali
 Forum
 Lista e Antarve
 Galeria
 Lajmet Flash
 Profili
 FAQ
 Testi I Dashuris
favoritos.gif Media & Muzika
 Telivizionet Live
 Video Klipe
 Ruzulltatet Sportive
 Mp3 Falass
 Mp3 RAP
 Kerkesa Muzikore
 Melodi Per Celular
icon_community.gif Argėtim-Zbavitje
 Video Humoristike
 Luani Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi Fotografik
 Tema tė Ndryshme
som_downloads.gif Shkarkime & Links
King-Rap Tolbar
Programe
Shkarko Scripte
Chat Programs
 Kėrko nė Forum
 Liderėt e forumit
 Ndihmė
 Kėrko
Moti Momental

Permbajta e ksaj faqe kerkon flash player per instalim kliko mbi ket tekst.


Futu nė chat

Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008
HTML clipboard
Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008

1. Bit Defender

2. Kaspersky

3. Eset NOD32

4. Trend Micro Antivirus

    plus AntiSpyware 

5. F-Secure Anti-Virus 

SMS Falas nga KING-RaP
Partnerėt
>>> AlBaZeMeR <<<

XoFaCe

->>Ks-MaX <<<---

->> KoSoVa.Li <<<---

 ->> Muzik-Anglisht <<<---

V.I.P Galeri

Top posters
kanuni
 
Xhebraili
 
vissari
 
El-Fuego
 
drini-89
 
RiRi
 
dj-baba
 
dosti
 
king
 
miri
 
Keywords
beqiri double ismajli 2012 komandat numri numrin genta celular BAJRAM gashi kosoves meda PORNO nokia loja anglisht elvana dashurie gjata krasniqi dashuri murlan shkronja druri nika
IP Addressa Juaj&Reklama
IP


Share | 
 

 Barton i urren vozitėsit e dehur

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
dreniNumri i postimeve : 26
Join date : 17/06/2008

MesazhTitulli: Barton i urren vozitėsit e dehur   Fri Aug 01, 2008 1:17 pmBarton i urren vozitėsit e dehur
Aktorja, Mischa Barton, ka qenė shumė e turpėruar nga arrestimi i vitit tė kaluar pėr shkak tė vozitjes nė gjendje tė dehur, pasi qė ajo i urren vozitėsit e dehur.
Ish-ylli i serialit, “The O.C.”, ėshtė shpallur fajtore (nė prill 2008) dhe ėshtė dėnuar me tri vjet vozitje me kusht si pasojė e arrestimit pas vozitjen nė gjendje tė dehur nė dhjetor tė vitit 2007.

“Fakti ėshtė se unė i urrej vozitėsit e dehur. Meqenėse jetoj nė L.A. nuk mund t’i duroj ata, dhe kjo ėshtė arsyeja pse kam qenė shumė e hidhėruar me vetveten”, ka shpjeguar aktorja.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Barton i urren vozitėsit e dehur
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: .:: Kultura ::. :: V.I.P News-
Kėrce tek: