ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::...
 Home
 Portali
 Forum
 Lista e Antarve
 Galeria
 Lajmet Flash
 Profili
 FAQ
 Testi I Dashuris
favoritos.gif Media & Muzika
 Telivizionet Live
 Video Klipe
 Ruzulltatet Sportive
 Mp3 Falass
 Mp3 RAP
 Kerkesa Muzikore
 Melodi Per Celular
icon_community.gif Argėtim-Zbavitje
 Video Humoristike
 Luani Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi Fotografik
 Tema tė Ndryshme
som_downloads.gif Shkarkime & Links
King-Rap Tolbar
Programe
Shkarko Scripte
Chat Programs
 Kėrko nė Forum
 Liderėt e forumit
 Ndihmė
 Kėrko
Moti Momental

Permbajta e ksaj faqe kerkon flash player per instalim kliko mbi ket tekst.


Futu nė chat

Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008
HTML clipboard
Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008

1. Bit Defender

2. Kaspersky

3. Eset NOD32

4. Trend Micro Antivirus

    plus AntiSpyware 

5. F-Secure Anti-Virus 

SMS Falas nga KING-RaP
Partnerėt
>>> AlBaZeMeR <<<

XoFaCe

->>Ks-MaX <<<---

->> KoSoVa.Li <<<---

 ->> Muzik-Anglisht <<<---

V.I.P Galeri

Top posters
kanuni
 
Xhebraili
 
vissari
 
El-Fuego
 
drini-89
 
RiRi
 
dj-baba
 
dosti
 
king
 
miri
 
Keywords
IP Addressa Juaj&Reklama
IP


Share | 
 

 Simpson ka qenė e abuzuar nė tė kaluarėn

Shko poshtė 
AutoriMesazh
tringaNumri i postimeve : 24
Join date : 17/06/2008

MesazhTitulli: Simpson ka qenė e abuzuar nė tė kaluarėn   Thu Jul 31, 2008 11:29 pm


Simpson ka qenė e abuzuar nė tė kaluarėn
Jessica Simpson ka pranuar se ajo nė tė kaluarėn ka qenė e abuzuar.
Aktorja dhe kėngėtarja ėshtė rrėfyer pėr numrin e revistės, “Elle”, qė pritet tė del nė shtator, ku njofton se njėra nga kėngėt e albumit tė saj nė pritje tė muzikės ‘country’ flet pikėrisht pėr pėrvojat e saj personale.

Bukuroshja ka refuzuar tė tregojė detaje tė kėsaj eksperience tė hidhur, mirėpo thotė se ajo i ka pėrjetuar emocionet e abuzimit.

“Nuk dėshiroj tė flas pėr kėtė gjė, mirėpo e kam pėrjetuar abuzimin nė mėnyrėn qė mund t’u them njerėzve t’i marrin zemrat e tyre dhe tė ikin...”, janė disa nga fjalėt e Simpson.
]
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Simpson ka qenė e abuzuar nė tė kaluarėn
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: .:: Kultura ::. :: V.I.P News-
Kėrce tek: