ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::...
 Home
 Portali
 Forum
 Lista e Antarve
 Galeria
 Lajmet Flash
 Profili
 FAQ
 Testi I Dashuris
favoritos.gif Media & Muzika
 Telivizionet Live
 Video Klipe
 Ruzulltatet Sportive
 Mp3 Falass
 Mp3 RAP
 Kerkesa Muzikore
 Melodi Per Celular
icon_community.gif Argėtim-Zbavitje
 Video Humoristike
 Luani Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi Fotografik
 Tema tė Ndryshme
som_downloads.gif Shkarkime & Links
King-Rap Tolbar
Programe
Shkarko Scripte
Chat Programs
 Kėrko nė Forum
 Liderėt e forumit
 Ndihmė
 Kėrko
Moti Momental

Permbajta e ksaj faqe kerkon flash player per instalim kliko mbi ket tekst.


Futu nė chat

Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008
HTML clipboard
Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008

1. Bit Defender

2. Kaspersky

3. Eset NOD32

4. Trend Micro Antivirus

    plus AntiSpyware 

5. F-Secure Anti-Virus 

SMS Falas nga KING-RaP
Partnerėt
>>> AlBaZeMeR <<<

XoFaCe

->>Ks-MaX <<<---

->> KoSoVa.Li <<<---

 ->> Muzik-Anglisht <<<---

V.I.P Galeri

Top posters
kanuni
 
Xhebraili
 
vissari
 
El-Fuego
 
drini-89
 
RiRi
 
dj-baba
 
dosti
 
king
 
miri
 
Keywords
IP Addressa Juaj&Reklama
IP


Share | 
 

 Roma dėshiron Cissen dhe ia ndėrron kontratėn Aquilanit

Shko poshtė 
AutoriMesazh
tringaNumri i postimeve : 24
Join date : 17/06/2008

MesazhTitulli: Roma dėshiron Cissen dhe ia ndėrron kontratėn Aquilanit   Thu Jul 31, 2008 11:24 pmRoma dėshiron Cissen dhe ia ndėrron kontratėn Aquilanit
Roma ėshtė afėr nėnshkrimit me sulmuesin e Marselle, Djibril Cisse. Ndėrsa nga ana tjetėr pritet shumė shpejt nėnshkrimi i kontratės sė re tė Alberto Aquilanit, e cila i siguron atij 2.5 milionė euro nė sezon.
Sipas “Tuttomercatoweb”, giallorosėt kanė vendosur ta transferojnė francezin, Cisse, pėr njė ēmim prej shtatė milionė eurosh, ndėrsa marrėveshja mund tė bėhet zyrtare shumė shpejt.

Nga ana tjetėr duket se Roma mė nė fund ėshtė pajtuar t’ia ndryshojė kontratėn mesfushorit italian, Alberto Aquilani, i cili kishte njoftuar pėr largim nėse nuk ndryshohet kontrata aktuale, e cila zgjat deri nė vitin 2010.

Deri mė tani, maksimumi qė ofronin kryeqytetasit pėr Aquilanin, ishin 1.6 milionė euro pėr sezon, mirėpo pas interesimit tė madh tė Juventusit dhe Interit pėr tė siguruar shėrbimet e tija, romakėt kanė vendosur t’ia ndryshojnė kontratėn me njė pagė vjetore prej 2.5 milionė eurosh e cila do tė zgjatė deri nė vitin 2013.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Roma dėshiron Cissen dhe ia ndėrron kontratėn Aquilanit
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: .:: Kendi Sportivė ::. :: Sport-
Kėrce tek: