ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::...
 Home
 Portali
 Forum
 Lista e Antarve
 Galeria
 Lajmet Flash
 Profili
 FAQ
 Testi I Dashuris
favoritos.gif Media & Muzika
 Telivizionet Live
 Video Klipe
 Ruzulltatet Sportive
 Mp3 Falass
 Mp3 RAP
 Kerkesa Muzikore
 Melodi Per Celular
icon_community.gif Argėtim-Zbavitje
 Video Humoristike
 Luani Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi Fotografik
 Tema tė Ndryshme
som_downloads.gif Shkarkime & Links
King-Rap Tolbar
Programe
Shkarko Scripte
Chat Programs
 Kėrko nė Forum
 Liderėt e forumit
 Ndihmė
 Kėrko
Moti Momental

Permbajta e ksaj faqe kerkon flash player per instalim kliko mbi ket tekst.


Futu nė chat

Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008
HTML clipboard
Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008

1. Bit Defender

2. Kaspersky

3. Eset NOD32

4. Trend Micro Antivirus

    plus AntiSpyware 

5. F-Secure Anti-Virus 

SMS Falas nga KING-RaP
Partnerėt
>>> AlBaZeMeR <<<

XoFaCe

->>Ks-MaX <<<---

->> KoSoVa.Li <<<---

 ->> Muzik-Anglisht <<<---

V.I.P Galeri

Top posters
kanuni
 
Xhebraili
 
vissari
 
El-Fuego
 
drini-89
 
RiRi
 
dj-baba
 
dosti
 
king
 
miri
 
Keywords
celular ismajli nika double gjata shkronja krasniqi loja kosoves BAJRAM anglisht dashuri numrin gashi 2012 murlan komandat PORNO nokia druri elvana genta dashurie numri beqiri meda
IP Addressa Juaj&Reklama
IP


Share | 
 

 Tifozėt e Interit tė pakėnaqur me Mourinhon

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
tringaNumri i postimeve : 24
Join date : 17/06/2008

MesazhTitulli: Tifozėt e Interit tė pakėnaqur me Mourinhon   Thu Jul 31, 2008 11:23 pm


Tifozėt e Interit tė pakėnaqur me Mourinhon
Sipas "Sport", tifozėt e Interit qė tani janė tė pakėnaqur me trajnerin e ri, Jose Mourinho, dhe kėrkojnė pėrmirėsime tė menjėhershme.
Mbėshtetėsit e Interit nuk janė aspak tė kėnaqur me paraqitjen e skuadrės zikaltėr nė ndeshjet parasezonale, sidomos pas humbjes nga Juventusi, 1-0, dhe nga Milani pas ekzekutimit tė penalltive gjatė “Trofeo TIM”.

Shtypi italian nė pėrgjithėsi nuk e ka vėnė nė pyetje formacioni 4-3-3 tė Mourinhos, i cili nuk ėshtė i duhuri pėr Serie A, duke pasur parasysh lojėn jo tė shpejtė tė Ligės sė Parė italiane.

Sido qė tė jetė, Mouronho pėrballet me presion ende pa filluar sezoni i ri.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Tifozėt e Interit tė pakėnaqur me Mourinhon
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: .:: Kendi Sportivė ::. :: Sport-
Kėrce tek: