ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::...
 Home
 Portali
 Forum
 Lista e Antarve
 Galeria
 Lajmet Flash
 Profili
 FAQ
 Testi I Dashuris
favoritos.gif Media & Muzika
 Telivizionet Live
 Video Klipe
 Ruzulltatet Sportive
 Mp3 Falass
 Mp3 RAP
 Kerkesa Muzikore
 Melodi Per Celular
icon_community.gif Argėtim-Zbavitje
 Video Humoristike
 Luani Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi Fotografik
 Tema tė Ndryshme
som_downloads.gif Shkarkime & Links
King-Rap Tolbar
Programe
Shkarko Scripte
Chat Programs
 Kėrko nė Forum
 Liderėt e forumit
 Ndihmė
 Kėrko
Moti Momental

Permbajta e ksaj faqe kerkon flash player per instalim kliko mbi ket tekst.


Futu nė chat

Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008
HTML clipboard
Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008

1. Bit Defender

2. Kaspersky

3. Eset NOD32

4. Trend Micro Antivirus

    plus AntiSpyware 

5. F-Secure Anti-Virus 

SMS Falas nga KING-RaP
Partnerėt
>>> AlBaZeMeR <<<

XoFaCe

->>Ks-MaX <<<---

->> KoSoVa.Li <<<---

 ->> Muzik-Anglisht <<<---

V.I.P Galeri

Top posters
kanuni
 
Xhebraili
 
vissari
 
El-Fuego
 
drini-89
 
RiRi
 
dj-baba
 
dosti
 
king
 
miri
 
Keywords
celular numrin gashi meda anglisht ismajli numri krasniqi loja komandat nokia gjata nika murlan BAJRAM beqiri genta shkronja dashurie druri PORNO elvana dashuri kosoves double 2012
IP Addressa Juaj&Reklama
IP


Share | 
 

 Bischoff kalon nė radhėt e Arsenalit

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
tringaNumri i postimeve : 24
Join date : 17/06/2008

MesazhTitulli: Bischoff kalon nė radhėt e Arsenalit   Thu Jul 31, 2008 2:43 pm


Bischoff kalon nė radhėt e Arsenalit
Ekipi i Arsenalit, arriti ta kompletojė edhe njė transferim tjetėr, dhe ka angazhuar nė radhėt e veta mesfushorin Amaury Bischoff.
Bischoff, i cili ėshtė pjesė e kombėtares portugeze U21, ėshtė pėrforcimi i katėrt pėr Arsene Wengerin. Ekipi do tė arrijė nė Emirates nga Werder Bremeni, pasi qė refuzoi tė nėnshkruajė marrėveshjen e re, me qėllim qė tė kalojė nė Arsenal.

Mesfushori ėshtė i lindur nė Francė ndėrsa ka luajtur pėr kėtė kombėtare deri nė moshėn 18-vjeēare, dhe pastaj ka vendosur tė luajė pėr Portugalinė.

Pozita natyrale e Bischoff ėshtė qendra e mesfushės, por ai mund tė luajė edhe nė pozicionin e anėsorit tė djathtė.

Bischoff menjėherė do tė udhėtojė pėr nė Austri, ku do tė bashkohet me lojtarėt tjerė tė Arsenalit. Nė sezonin e ri tė topēinjve, ai do ta mbajė fanellėn me numrin 28.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Bischoff kalon nė radhėt e Arsenalit
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: .:: Kendi Sportivė ::. :: Sport-
Kėrce tek: