ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::...
 Home
 Portali
 Forum
 Lista e Antarve
 Galeria
 Lajmet Flash
 Profili
 FAQ
 Testi I Dashuris
favoritos.gif Media & Muzika
 Telivizionet Live
 Video Klipe
 Ruzulltatet Sportive
 Mp3 Falass
 Mp3 RAP
 Kerkesa Muzikore
 Melodi Per Celular
icon_community.gif Argėtim-Zbavitje
 Video Humoristike
 Luani Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi Fotografik
 Tema tė Ndryshme
som_downloads.gif Shkarkime & Links
King-Rap Tolbar
Programe
Shkarko Scripte
Chat Programs
 Kėrko nė Forum
 Liderėt e forumit
 Ndihmė
 Kėrko
Moti Momental

Permbajta e ksaj faqe kerkon flash player per instalim kliko mbi ket tekst.


Futu nė chat

Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008
HTML clipboard
Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008

1. Bit Defender

2. Kaspersky

3. Eset NOD32

4. Trend Micro Antivirus

    plus AntiSpyware 

5. F-Secure Anti-Virus 

SMS Falas nga KING-RaP
Partnerėt
>>> AlBaZeMeR <<<

XoFaCe

->>Ks-MaX <<<---

->> KoSoVa.Li <<<---

 ->> Muzik-Anglisht <<<---

V.I.P Galeri

Top posters
kanuni
 
Xhebraili
 
vissari
 
El-Fuego
 
drini-89
 
RiRi
 
dj-baba
 
dosti
 
king
 
miri
 
Keywords
IP Addressa Juaj&Reklama
IP


Share | 
 

 Borriello dy muaj jashtė fushe

Shko poshtė 
AutoriMesazh
tringaNumri i postimeve : 24
Join date : 17/06/2008

MesazhTitulli: Borriello dy muaj jashtė fushe   Thu Jul 31, 2008 2:43 pm


Borriello dy muaj jashtė fushe
Sulmuesi i Milanit, Marco Borriello, do tė jetė sė paku dy muaj jashtė aksionit pasi ekzaminimet kanė treguar se e ka lėnduar meniskun.
Borriello ėshtė lėnduar javėn qė shkoi gjatė stėrvitjeve, ndėrsa testet mjekėsore treguan se ligamenti i jashtėm i meniskut tė gjurit tė djathtė ishte dėmtuar dhe ka nevojė pėr ndėrhyrje kirurgjike. Ky lėndim do ta mbajė jashtė loje sulmuesin deri nė fund tė shtatorit.

Aktualisht Milani mbetet me vetėm njė sulmues, Alberto Paloschi, pasi qė Pippo Inzaghi dhe Borriello janė tė lėnduar, ndėrsa Ronaldinho dhe Alexandre Pato janė pjesė e Brazilit nė Lojėrat Olimpike. Kjo ėshtė njė arsye e madhe qė Rossonerėt tė kėrkojnė njė sulmues tė ri nė “treg”.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Borriello dy muaj jashtė fushe
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: .:: Kendi Sportivė ::. :: Sport-
Kėrce tek: