ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::...
 Home
 Portali
 Forum
 Lista e Antarve
 Galeria
 Lajmet Flash
 Profili
 FAQ
 Testi I Dashuris
favoritos.gif Media & Muzika
 Telivizionet Live
 Video Klipe
 Ruzulltatet Sportive
 Mp3 Falass
 Mp3 RAP
 Kerkesa Muzikore
 Melodi Per Celular
icon_community.gif Argėtim-Zbavitje
 Video Humoristike
 Luani Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi Fotografik
 Tema tė Ndryshme
som_downloads.gif Shkarkime & Links
King-Rap Tolbar
Programe
Shkarko Scripte
Chat Programs
 Kėrko nė Forum
 Liderėt e forumit
 Ndihmė
 Kėrko
Moti Momental

Permbajta e ksaj faqe kerkon flash player per instalim kliko mbi ket tekst.


Futu nė chat

Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008
HTML clipboard
Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008

1. Bit Defender

2. Kaspersky

3. Eset NOD32

4. Trend Micro Antivirus

    plus AntiSpyware 

5. F-Secure Anti-Virus 

SMS Falas nga KING-RaP
Partnerėt
>>> AlBaZeMeR <<<

XoFaCe

->>Ks-MaX <<<---

->> KoSoVa.Li <<<---

 ->> Muzik-Anglisht <<<---

V.I.P Galeri

Top posters
kanuni
 
Xhebraili
 
vissari
 
El-Fuego
 
drini-89
 
RiRi
 
dj-baba
 
dosti
 
king
 
miri
 
Keywords
nika beqiri komandat druri nokia meda ismajli dashuri double kosoves murlan loja gashi krasniqi numri gjata PORNO 2012 numrin BAJRAM anglisht elvana shkronja genta celular dashurie
IP Addressa Juaj&Reklama
IP


Share | 
 

 Gigli: Liga e Kampionėve ėshtė prioritet

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
tringaNumri i postimeve : 24
Join date : 17/06/2008

MesazhTitulli: Gigli: Liga e Kampionėve ėshtė prioritet   Thu Jul 31, 2008 2:42 pmGigli: Liga e Kampionėve ėshtė prioritet
Presidenti i Juventusit, Giovanni Cobolli Gigli, thotė se qėllimi kryesor i skuadrės sė tij do tė jetė qė tė arrijė sa mė lartė nė Ligėn e Kampionėve.
“Juventus do tė mundohet tė shkojė sa mė lartė qė mundet nė Ligėn e Kampionėve, dhe njėkohėsisht dėshirojmė tė jemi nė njėrin vend nga maja e listės nė Serie A. Objektivi ynė ėshtė qė tė kualifikohemi pėrsėri nė Evropė sezonin qė vjen”.

“Skuadra ėshtė nė njė formė tė mirė. E kam pėrcjellė ‘Trofeo Tim’, ndėrsa mė kanė lėnė pėrshtypje tė gjithė lojtarėt dhe mėnyra e ndjekjes sė taktikave tė trajnerit”, ka thėnė Gigli.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Gigli: Liga e Kampionėve ėshtė prioritet
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: .:: Kendi Sportivė ::. :: Sport-
Kėrce tek: