ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::...
 Home
 Portali
 Forum
 Lista e Antarve
 Galeria
 Lajmet Flash
 Profili
 FAQ
 Testi I Dashuris
favoritos.gif Media & Muzika
 Telivizionet Live
 Video Klipe
 Ruzulltatet Sportive
 Mp3 Falass
 Mp3 RAP
 Kerkesa Muzikore
 Melodi Per Celular
icon_community.gif Argėtim-Zbavitje
 Video Humoristike
 Luani Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi Fotografik
 Tema tė Ndryshme
som_downloads.gif Shkarkime & Links
King-Rap Tolbar
Programe
Shkarko Scripte
Chat Programs
 Kėrko nė Forum
 Liderėt e forumit
 Ndihmė
 Kėrko
Moti Momental

Permbajta e ksaj faqe kerkon flash player per instalim kliko mbi ket tekst.


Futu nė chat

Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008
HTML clipboard
Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008

1. Bit Defender

2. Kaspersky

3. Eset NOD32

4. Trend Micro Antivirus

    plus AntiSpyware 

5. F-Secure Anti-Virus 

SMS Falas nga KING-RaP
Partnerėt
>>> AlBaZeMeR <<<

XoFaCe

->>Ks-MaX <<<---

->> KoSoVa.Li <<<---

 ->> Muzik-Anglisht <<<---

V.I.P Galeri

Top posters
kanuni
 
Xhebraili
 
vissari
 
El-Fuego
 
drini-89
 
RiRi
 
dj-baba
 
dosti
 
king
 
miri
 
Keywords
double ismajli nokia gjata genta murlan dashuri krasniqi kosoves beqiri numrin komandat gashi shkronja numri nika PORNO celular dashurie loja BAJRAM druri meda elvana 2012 anglisht
IP Addressa Juaj&Reklama
IP


Share | 
 

 Ben-Haim: Hughes mė ka bindur

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
tringaNumri i postimeve : 24
Join date : 17/06/2008

MesazhTitulli: Ben-Haim: Hughes mė ka bindur   Thu Jul 31, 2008 2:41 pmBen-Haim: Hughes mė ka bindur
Tal Ben-Haim ka deklaruar se trajneri i tij i ri, Mark Hughes, e ka bindur atė qė t’i bashkėngjitet Manchester Cityt.
Ben-Haim dje ėshtė bėrė transferi i dytė i Cityt kėtė verė pasi e ka kompletuar largimin e shumėpritur nga Chelsea.

“Mendoj se ėshtė njė skuadėr shumė e mirė dhe e famshme me shumė ambicie. Dėshiroj tė fitoj trofe me kėtė skuadėr edhe pse do jetė vėshtirė dhe duhet kohė pėr tė ndėrtuar diēka”.

“Ambiciet e Mark Hughes pėrshtaten me ambiciet e mia. Si lojtar ai ka fituar thuajse gjithēka dhe tani si trajner dėshiron ta bėjė tė njėjtėn gjė. Ai ka ambicie, pasion dhe dėshirė ta bėjė kėtė dhe kjo pėrshtatet me ambiciet e mia sepse edhe unė jam i tillė. Dėshiroj ta ndihmoj Cityn tė bėhet njė skuadėr mė e mirė dhe tė fitojė diēka”.

“Kanė qenė disa skuadra tė interesuar pėr shėrbimet e mia. Mirėpo pasi kam folur me stafin kėtu dhe me familjen time, mendoj sė kjo ėshtė skuadra e duhur pėr mua qė tė ndėrtoj diēka”, ka thėnė 26-vjeēari
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Ben-Haim: Hughes mė ka bindur
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: .:: Kendi Sportivė ::. :: Sport-
Kėrce tek: