ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::...
 Home
 Portali
 Forum
 Lista e Antarve
 Galeria
 Lajmet Flash
 Profili
 FAQ
 Testi I Dashuris
favoritos.gif Media & Muzika
 Telivizionet Live
 Video Klipe
 Ruzulltatet Sportive
 Mp3 Falass
 Mp3 RAP
 Kerkesa Muzikore
 Melodi Per Celular
icon_community.gif Argėtim-Zbavitje
 Video Humoristike
 Luani Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi Fotografik
 Tema tė Ndryshme
som_downloads.gif Shkarkime & Links
King-Rap Tolbar
Programe
Shkarko Scripte
Chat Programs
 Kėrko nė Forum
 Liderėt e forumit
 Ndihmė
 Kėrko
Moti Momental

Permbajta e ksaj faqe kerkon flash player per instalim kliko mbi ket tekst.


Futu nė chat

Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008
HTML clipboard
Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008

1. Bit Defender

2. Kaspersky

3. Eset NOD32

4. Trend Micro Antivirus

    plus AntiSpyware 

5. F-Secure Anti-Virus 

SMS Falas nga KING-RaP
Partnerėt
>>> AlBaZeMeR <<<

XoFaCe

->>Ks-MaX <<<---

->> KoSoVa.Li <<<---

 ->> Muzik-Anglisht <<<---

V.I.P Galeri

Top posters
kanuni
 
Xhebraili
 
vissari
 
El-Fuego
 
drini-89
 
RiRi
 
dj-baba
 
dosti
 
king
 
miri
 
Keywords
IP Addressa Juaj&Reklama
IP


Share | 
 

 Ronaldo: Do t’i bashkohem Realit javėn qė vjen

Shko poshtė 
AutoriMesazh
tringaNumri i postimeve : 24
Join date : 17/06/2008

MesazhTitulli: Ronaldo: Do t’i bashkohem Realit javėn qė vjen   Thu Jul 31, 2008 2:39 pm


Ronaldo: Do t’i bashkohem Realit javėn qė vjen
Cristiano Ronaldo nė mėnyrė sensacionale ka deklaruar pėr gazetėn spanjolle, "AS", se ai do t’i bashkėngjitet Real Madridit, dhe se javėn qė vjen do tė udhėtojė nė Manchester qė ta njoftojė Sir Alex Fergusonin se ai po i braktisė kampionėt anglezė dhe evropianė.
“Gjithēka shkon mirė. Javėn qė vjen do tė kthehem nė Angli dhe do t’u tregoj atyre se dėshira ime e vetme ėshtė qė tė luaj pėr Real Madridin dhe nuk do tė negocioj pėr kėtė ēėshtje”, ka thėnė Ronaldo pėr “AS”.

Sipas mediave spanjolle mesfushori i krahut tė martėn do tė mbajė njė takim me Fergusonin dhe pronarėt e klubit tė Djajve tė Kuq pėr t’u treguar se ai nuk dėshiron tė qėndrojmė mė nė Old Trafford.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Ronaldo: Do t’i bashkohem Realit javėn qė vjen
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: .:: Kendi Sportivė ::. :: Sport-
Kėrce tek: