ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::...
 Home
 Portali
 Forum
 Lista e Antarve
 Galeria
 Lajmet Flash
 Profili
 FAQ
 Testi I Dashuris
favoritos.gif Media & Muzika
 Telivizionet Live
 Video Klipe
 Ruzulltatet Sportive
 Mp3 Falass
 Mp3 RAP
 Kerkesa Muzikore
 Melodi Per Celular
icon_community.gif Argėtim-Zbavitje
 Video Humoristike
 Luani Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi Fotografik
 Tema tė Ndryshme
som_downloads.gif Shkarkime & Links
King-Rap Tolbar
Programe
Shkarko Scripte
Chat Programs
 Kėrko nė Forum
 Liderėt e forumit
 Ndihmė
 Kėrko
Moti Momental

Permbajta e ksaj faqe kerkon flash player per instalim kliko mbi ket tekst.


Futu nė chat

Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008
HTML clipboard
Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008

1. Bit Defender

2. Kaspersky

3. Eset NOD32

4. Trend Micro Antivirus

    plus AntiSpyware 

5. F-Secure Anti-Virus 

SMS Falas nga KING-RaP
Partnerėt
>>> AlBaZeMeR <<<

XoFaCe

->>Ks-MaX <<<---

->> KoSoVa.Li <<<---

 ->> Muzik-Anglisht <<<---

V.I.P Galeri

Top posters
kanuni
 
Xhebraili
 
vissari
 
El-Fuego
 
drini-89
 
RiRi
 
dj-baba
 
dosti
 
king
 
miri
 
Keywords
IP Addressa Juaj&Reklama
IP


Share | 
 

 Capello: Milani do ta fitojė Scudetton

Shko poshtė 
AutoriMesazh
tringaNumri i postimeve : 24
Join date : 17/06/2008

MesazhTitulli: Capello: Milani do ta fitojė Scudetton   Thu Jul 31, 2008 2:38 pm


Capello: Milani do ta fitojė Scudetton
Trajneri i kombėtares sė Anglisė, Fabio Capello, e ka favorizuar Milanin si skuadra me mundėsitė mė tė mėdha pėr ta fituar Scudetton e kėtij viti, duke theksuar se Ronaldinho ka gjetur ambientin e pėrsosur pas largimit nga Barcelona.
Serie A e kėtij viti pritet tė jetė njėra nga mė eksitueset nė vitet e fundit me pesė skuadra tė gatshme pėr ta fituar Scudetton, ndėrsa Capello beson se Milani ėshtė favorit pėr ta fituat Ligėn italiane.

“Ronaldinho e ka gjetur vendin e pėrsosur pėr t’u ringjallur. Kėtė sezon Milani ėshtė i favorizuar pėr Scudetto. Fiorentina ende nuk ėshtė e gatshme, mirėpo ata janė skuadra qė mė intrigon mė sė shumti dhe mendoj se do tė jenė shumė afėr majės sė tabelės”.

“Juve ka njė baraspeshė tė mirė, janė tė fortė nė tė gjitha pozitat, ndėrsa Poulsen ėshtė njė shtesė e mirė. Totti ka tė drejtė kur thotė se Roma ka nevojė pėr blerje tė reja, Mutu do tė kishte qenė perfekt”.

“Lojtari i cili mund tė shpėrthejė kėtė sezon ėshtė Cassano, ndėrsa Mourinhos duhet t’i japim kohė”, ka thėnė ish-trajneri i top-skuadrave tė Serie A, Milan, Roma dhe Juventus.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Capello: Milani do ta fitojė Scudetton
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: .:: Kendi Sportivė ::. :: Sport-
Kėrce tek: