ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::...
 Home
 Portali
 Forum
 Lista e Antarve
 Galeria
 Lajmet Flash
 Profili
 FAQ
 Testi I Dashuris
favoritos.gif Media & Muzika
 Telivizionet Live
 Video Klipe
 Ruzulltatet Sportive
 Mp3 Falass
 Mp3 RAP
 Kerkesa Muzikore
 Melodi Per Celular
icon_community.gif Argėtim-Zbavitje
 Video Humoristike
 Luani Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi Fotografik
 Tema tė Ndryshme
som_downloads.gif Shkarkime & Links
King-Rap Tolbar
Programe
Shkarko Scripte
Chat Programs
 Kėrko nė Forum
 Liderėt e forumit
 Ndihmė
 Kėrko
Moti Momental

Permbajta e ksaj faqe kerkon flash player per instalim kliko mbi ket tekst.


Futu nė chat

Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008
HTML clipboard
Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008

1. Bit Defender

2. Kaspersky

3. Eset NOD32

4. Trend Micro Antivirus

    plus AntiSpyware 

5. F-Secure Anti-Virus 

SMS Falas nga KING-RaP
Partnerėt
>>> AlBaZeMeR <<<

XoFaCe

->>Ks-MaX <<<---

->> KoSoVa.Li <<<---

 ->> Muzik-Anglisht <<<---

V.I.P Galeri

Top posters
kanuni
 
Xhebraili
 
vissari
 
El-Fuego
 
drini-89
 
RiRi
 
dj-baba
 
dosti
 
king
 
miri
 
Keywords
komandat dashuri BAJRAM double numrin 2012 celular dashurie shkronja nokia ismajli nika anglisht gashi elvana genta PORNO krasniqi numri loja druri meda murlan beqiri kosoves gjata
IP Addressa Juaj&Reklama
IP


Share | 
 

 Mungon Besarta

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
tringaNumri i postimeve : 24
Join date : 17/06/2008

MesazhTitulli: Mungon Besarta   Thu Jul 31, 2008 2:35 pm


Mungon Besarta dhe grupi i "xhelozėve" tė fituesit. Nėse pak ditė mė parė Arbri ishte paksa konfuz me ardhjen e Madalenės nė Tiranė, dy ditė mė parė ėshtė ndier mė nė formė, teksa vajza qė ka dashur gjithmonė i ka qėndruar nė krah, gjatė promovimit tė nismės sė tij. Ai ka hapur zyrėn e re pėr projektin e shumėpėrfolur, pėr tė startuar kėshtu ėndrrat qė filloi t’i thurė brenda shtėpisė sė "Big Brother".
Por duket se ceremonia e promovimit ka qenė njė festė e vėrtetė, kur nuk kanė munguar jo vetėm disa nga ish-protagonistėt e “Big Brother”, por edhe emra tė njohur tė politikės, tė cilėt duket se janė edhe mbėshtetės tė Arbrit nė projektin e tij, pėr njė Shqipėri ndryshe.

Arbri ka premtuar sėrish se me shumėn prej 50 mijė eurove qė ka fituar nga “Big Brother” projekti i tij parashikon qė tė fokusojė tė gjitha problemet qė shqetėsojnė shqiptarėt, mes tė cilave ato ekologjike, trashėgimisė kulturore, ndėrtimi dhe rikonstruksioni i mjediseve shkollore, sportive apo argėtuese.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Mungon Besarta
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: .:: Kultura ::. :: V.I.P News-
Kėrce tek: