ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::...
 Home
 Portali
 Forum
 Lista e Antarve
 Galeria
 Lajmet Flash
 Profili
 FAQ
 Testi I Dashuris
favoritos.gif Media & Muzika
 Telivizionet Live
 Video Klipe
 Ruzulltatet Sportive
 Mp3 Falass
 Mp3 RAP
 Kerkesa Muzikore
 Melodi Per Celular
icon_community.gif Argėtim-Zbavitje
 Video Humoristike
 Luani Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi Fotografik
 Tema tė Ndryshme
som_downloads.gif Shkarkime & Links
King-Rap Tolbar
Programe
Shkarko Scripte
Chat Programs
 Kėrko nė Forum
 Liderėt e forumit
 Ndihmė
 Kėrko
Moti Momental

Permbajta e ksaj faqe kerkon flash player per instalim kliko mbi ket tekst.


Futu nė chat

Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008
HTML clipboard
Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008

1. Bit Defender

2. Kaspersky

3. Eset NOD32

4. Trend Micro Antivirus

    plus AntiSpyware 

5. F-Secure Anti-Virus 

SMS Falas nga KING-RaP
Partnerėt
>>> AlBaZeMeR <<<

XoFaCe

->>Ks-MaX <<<---

->> KoSoVa.Li <<<---

 ->> Muzik-Anglisht <<<---

V.I.P Galeri

Top posters
kanuni
 
Xhebraili
 
vissari
 
El-Fuego
 
drini-89
 
RiRi
 
dj-baba
 
dosti
 
king
 
miri
 
Keywords
IP Addressa Juaj&Reklama
IP


Share | 
 

 Vesa Luma: "Te jesh seksi ėshtė plus pėr njė femėr"

Shko poshtė 
AutoriMesazh
tringaNumri i postimeve : 24
Join date : 17/06/2008

MesazhTitulli: Vesa Luma: "Te jesh seksi ėshtė plus pėr njė femėr"   Thu Jul 31, 2008 2:32 pm


Vesa Luma: "Te jesh seksi ėshtė plus pėr njė femėr"
Vera e kėtij viti e ka gjetur shume pranė publikut shqiptar, kėngėtarėn kosovare, Vesa Luma, e cila pėrveē turneve dhe koncerteve nė tė gjithė vendin, ka lėshuar edhe dy kėngė tė reja.
“Ik kur tė lė unė” dhe “Eja”, ndonėse me dy tituj qe sjellin kuptime krejt te ndryshme, e prezantojnė Vesa Lumen energjike, tė gjalle dhe plot risi. Sigurisht njė pjesė e kėtij suksesi veror i dedikohet edhe bashkėpunimit tė fundit me Turin, e “Produkt 28”.

“Ishte ftesa e Turit, e cila me bėri shumė pėrshtypje, sepse gjithmonė me kanė pėlqyer kėngėt e ‘Produkt 28’, por Turin e kam njohur edhe me herėt, ndaj e pranova mė shumė kėnaqėsi. Nuk ndihem mirė tė flas pėr veten, por nėse duhet patjetėr t’i pėrgjigjem kėsaj pyetjeje, atėherė origjinaliteti dhe pozitiviteti i qėndrimit tim, ndoshta i afron me shume me mua”, ka thėnė kėngėtarja.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Vesa Luma: "Te jesh seksi ėshtė plus pėr njė femėr"
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: .:: Kultura ::. :: V.I.P News-
Kėrce tek: