ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::...
 Home
 Portali
 Forum
 Lista e Antarve
 Galeria
 Lajmet Flash
 Profili
 FAQ
 Testi I Dashuris
favoritos.gif Media & Muzika
 Telivizionet Live
 Video Klipe
 Ruzulltatet Sportive
 Mp3 Falass
 Mp3 RAP
 Kerkesa Muzikore
 Melodi Per Celular
icon_community.gif Argėtim-Zbavitje
 Video Humoristike
 Luani Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi Fotografik
 Tema tė Ndryshme
som_downloads.gif Shkarkime & Links
King-Rap Tolbar
Programe
Shkarko Scripte
Chat Programs
 Kėrko nė Forum
 Liderėt e forumit
 Ndihmė
 Kėrko
Moti Momental

Permbajta e ksaj faqe kerkon flash player per instalim kliko mbi ket tekst.


Futu nė chat

Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008
HTML clipboard
Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008

1. Bit Defender

2. Kaspersky

3. Eset NOD32

4. Trend Micro Antivirus

    plus AntiSpyware 

5. F-Secure Anti-Virus 

SMS Falas nga KING-RaP
Partnerėt
>>> AlBaZeMeR <<<

XoFaCe

->>Ks-MaX <<<---

->> KoSoVa.Li <<<---

 ->> Muzik-Anglisht <<<---

V.I.P Galeri

Top posters
kanuni
 
Xhebraili
 
vissari
 
El-Fuego
 
drini-89
 
RiRi
 
dj-baba
 
dosti
 
king
 
miri
 
Keywords
IP Addressa Juaj&Reklama
IP


Share | 
 

 Player elegant multimedial nga iRiver

Shko poshtė 
AutoriMesazh
kanuni

avatar

Numri i postimeve : 1130
Join date : 10/06/2008

Character sheet
vissi: Lojra

MesazhTitulli: Player elegant multimedial nga iRiver   Thu Jul 31, 2008 2:21 pmPlayer elegant multimedial nga iRiver
Nė fillim tė vitit nė njėrin nga panairet mė tė mėdha tė elektronikės shpenzuese, CES 2008, kompania iRiver ia ka paraqitur publikut playerin e vet bartės multimedial. Kanė kaluar bukur do muaj dhe gati sa nuk kemi harruar pėr tė, mirėpo nga iRiver vjen njoftimi se Spinn zyrtarisht ėshtė nė shitje.
Multimediali bartės nga iRiver i emėruar Spinn, ka ekran AMOLED prej 3.3 inēėsh, mbėshtet riprodhimin e pothuajse tė gjitha formateve audio (MP3, WMA, OGG, FLAC, ASF) dhe video (MPEG4, WM9, WMA) dhe pranim digjital tė programeve televizive, ka pranues tė radiovalėve FM, e nė tė mund tė paraqiten edhe pėrmbajtjet e punuara nė Flash.

Nė dispozicion janė dy versione tė kėsaj pajisje – ajo me kapacitet prej 4GB do tė shitet me ēmim prej 164 eurosh, e derisa tjetra me kapacitet prej 8GB me ēmim prej 189 eurosh.

Spinn fillimisht do tė paraqitet nė tregun tajvanez, mirėpo nuk ėshtė e njohur koha kur pritet tė pushtojė tregjet tjera tė botės.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Player elegant multimedial nga iRiver
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: ..:: INFORMATIKA ::.. :: Tė Rejat e Teknologjis-
Kėrce tek: