ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::...
 Home
 Portali
 Forum
 Lista e Antarve
 Galeria
 Lajmet Flash
 Profili
 FAQ
 Testi I Dashuris
favoritos.gif Media & Muzika
 Telivizionet Live
 Video Klipe
 Ruzulltatet Sportive
 Mp3 Falass
 Mp3 RAP
 Kerkesa Muzikore
 Melodi Per Celular
icon_community.gif Argėtim-Zbavitje
 Video Humoristike
 Luani Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi Fotografik
 Tema tė Ndryshme
som_downloads.gif Shkarkime & Links
King-Rap Tolbar
Programe
Shkarko Scripte
Chat Programs
 Kėrko nė Forum
 Liderėt e forumit
 Ndihmė
 Kėrko
Moti Momental

Permbajta e ksaj faqe kerkon flash player per instalim kliko mbi ket tekst.


Futu nė chat

Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008
HTML clipboard
Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008

1. Bit Defender

2. Kaspersky

3. Eset NOD32

4. Trend Micro Antivirus

    plus AntiSpyware 

5. F-Secure Anti-Virus 

SMS Falas nga KING-RaP
Partnerėt
>>> AlBaZeMeR <<<

XoFaCe

->>Ks-MaX <<<---

->> KoSoVa.Li <<<---

 ->> Muzik-Anglisht <<<---

V.I.P Galeri

Top posters
kanuni
 
Xhebraili
 
vissari
 
El-Fuego
 
drini-89
 
RiRi
 
dj-baba
 
dosti
 
king
 
miri
 
Keywords
druri dashurie BAJRAM gashi nika meda PORNO anglisht murlan beqiri numri gjata ismajli numrin 2012 celular genta double nokia loja krasniqi shkronja dashuri komandat elvana kosoves
IP Addressa Juaj&Reklama
IP


Share | 
 

 Kamerė tėrheqėse me rezolucion HD

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
tringaNumri i postimeve : 24
Join date : 17/06/2008

MesazhTitulli: Kamerė tėrheqėse me rezolucion HD   Thu Jul 31, 2008 12:27 am


Kamerė tėrheqėse me rezolucion HD
Seria Xacti e prodhuesit japonez tė elektronikės shpenzuese Sanyo ėshtė mė e pasur edhe me njė ekzemplar tėrheqės, modelin kompakt tė kamerės me emrin DMX-HD800.
Pas modelit me shenjėn HD700, Sanyo ia paraqet publikut trashėguesen e tij, kamkorderin kompakt Xacti DMX-HD800 720p. Ēipi i integruar optik me tetė megapiksela mundėson incizimin e rezolucionit maksimal 720p, dhe atė me pėrdorimin e video kodekut AVC/H.264. Pos video regjistrimeve, kamera ėshtė nė gjendje tė bėj edhe fotografi me rezolucion maksimal prej tetė megapikselėsh.

Pėr ruajtjen e materialeve tė incizuara Xacti DMX-HD800 720p shfrytėzon qasjen SD/SDHC, respektivisht kartela pėrkatėse tė memories.

Nga tabori i kompanisė Sanyo pohojnė se ėshtė pėrmirėsuar shumė bartja e tė dhėnave nė kompjuterin personal, mirėpo nėse na pyet ne, fuqia mė e madhe e kėtij kamkorderi definitivisht ėshtė rezolucioni HD nė kėtė shtėpizė tė lezetshme.

Sanyo Xacti DMX-HD800 720p ėshtė paraqitur nė variantin e shtėpizave me ngjyrė ari, rozė dhe tė zezė, derisa kjo pajisje do tė vjen me ēmim prej 460 dollarėsh.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Kamerė tėrheqėse me rezolucion HD
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: ..:: INFORMATIKA ::.. :: Tė Rejat e Teknologjis-
Kėrce tek: