ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::...
 Home
 Portali
 Forum
 Lista e Antarve
 Galeria
 Lajmet Flash
 Profili
 FAQ
 Testi I Dashuris
favoritos.gif Media & Muzika
 Telivizionet Live
 Video Klipe
 Ruzulltatet Sportive
 Mp3 Falass
 Mp3 RAP
 Kerkesa Muzikore
 Melodi Per Celular
icon_community.gif Argėtim-Zbavitje
 Video Humoristike
 Luani Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi Fotografik
 Tema tė Ndryshme
som_downloads.gif Shkarkime & Links
King-Rap Tolbar
Programe
Shkarko Scripte
Chat Programs
 Kėrko nė Forum
 Liderėt e forumit
 Ndihmė
 Kėrko
Moti Momental

Permbajta e ksaj faqe kerkon flash player per instalim kliko mbi ket tekst.


Futu nė chat

Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008
HTML clipboard
Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008

1. Bit Defender

2. Kaspersky

3. Eset NOD32

4. Trend Micro Antivirus

    plus AntiSpyware 

5. F-Secure Anti-Virus 

SMS Falas nga KING-RaP
Partnerėt
>>> AlBaZeMeR <<<

XoFaCe

->>Ks-MaX <<<---

->> KoSoVa.Li <<<---

 ->> Muzik-Anglisht <<<---

V.I.P Galeri

Top posters
kanuni
 
Xhebraili
 
vissari
 
El-Fuego
 
drini-89
 
RiRi
 
dj-baba
 
dosti
 
king
 
miri
 
Keywords
IP Addressa Juaj&Reklama
IP


Share | 
 

 Bischoff kalon nė radhėt e Arsenalit

Shko poshtė 
AutoriMesazh
tringaNumri i postimeve : 24
Join date : 17/06/2008

MesazhTitulli: Bischoff kalon nė radhėt e Arsenalit   Thu Jul 31, 2008 12:24 am


Bischoff kalon nė radhėt e Arsenalit
Ekipi i Arsenalit, arriti ta kompletojė edhe njė transferim tjetėr, dhe ka angazhuar nė radhėt e veta mesfushorin Amaury Bischoff.
Bischoff, i cili ėshtė pjesė e kombėtares portugeze U21, ėshtė pėrforcimi i katėrt pėr Arsene Wengerin. Ekipi do tė arrijė nė Emirates nga Werder Bremeni, pasi qė refuzoi tė nėnshkruajė marrėveshjen e re, me qėllim qė tė kalojė nė Arsenal.

Mesfushori ėshtė i lindur nė Francė ndėrsa ka luajtur pėr kėtė kombėtare deri nė moshėn 18-vjeēare, dhe pastaj ka vendosur tė luajė pėr Portugalinė.

Pozita natyrale e Bischoff ėshtė qendra e mesfushės, por ai mund tė luajė edhe nė pozicionin e anėsorit tė djathtė.

Bischoff menjėherė do tė udhėtojė pėr nė Austri, ku do tė bashkohet me lojtarėt tjerė tė Arsenalit. Nė sezonin e ri tė topēinjve, ai do ta mbajė fanellėn me numrin 28.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Bischoff kalon nė radhėt e Arsenalit
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: .:: Kendi Sportivė ::. :: Sport-
Kėrce tek: