ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::...
 Home
 Portali
 Forum
 Lista e Antarve
 Galeria
 Lajmet Flash
 Profili
 FAQ
 Testi I Dashuris
favoritos.gif Media & Muzika
 Telivizionet Live
 Video Klipe
 Ruzulltatet Sportive
 Mp3 Falass
 Mp3 RAP
 Kerkesa Muzikore
 Melodi Per Celular
icon_community.gif Argėtim-Zbavitje
 Video Humoristike
 Luani Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi Fotografik
 Tema tė Ndryshme
som_downloads.gif Shkarkime & Links
King-Rap Tolbar
Programe
Shkarko Scripte
Chat Programs
 Kėrko nė Forum
 Liderėt e forumit
 Ndihmė
 Kėrko
Moti Momental

Permbajta e ksaj faqe kerkon flash player per instalim kliko mbi ket tekst.


Futu nė chat

Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008
HTML clipboard
Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008

1. Bit Defender

2. Kaspersky

3. Eset NOD32

4. Trend Micro Antivirus

    plus AntiSpyware 

5. F-Secure Anti-Virus 

SMS Falas nga KING-RaP
Partnerėt
>>> AlBaZeMeR <<<

XoFaCe

->>Ks-MaX <<<---

->> KoSoVa.Li <<<---

 ->> Muzik-Anglisht <<<---

V.I.P Galeri

Top posters
kanuni
 
Xhebraili
 
vissari
 
El-Fuego
 
drini-89
 
RiRi
 
dj-baba
 
dosti
 
king
 
miri
 
Keywords
PORNO druri numrin komandat anglisht gashi krasniqi genta kosoves celular numri gjata dashurie dashuri BAJRAM nokia 2012 double ismajli beqiri shkronja meda loja nika elvana murlan
IP Addressa Juaj&Reklama
IP


Share | 
 

 Bruni: Nuk kam pasur 30 tė dashur

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
dreniNumri i postimeve : 26
Join date : 17/06/2008

MesazhTitulli: Bruni: Nuk kam pasur 30 tė dashur   Wed Jul 30, 2008 2:36 pm


Bruni: Nuk kam pasur 30 tė dashur
Gruaja e presidentit francez Nicolas Sarkozy, Carla Bruni, ka mohuar tė ketė pasur 30 tė dashur, pavarėsisht se ajo i lėvdon ata nė njė kėngė.
Ish-modelja ka qenė e dashura e Sir Mick Jagger dhe Eric Clapton para se tė ‘ndreqej’ me presidentin Sarkozy nė shkurt tė kėtij viti.

Ndėrsa njė kėngė nė album e saj tė ri, “Comme Si de Rien N'etait”, i ka shokuar fansat, pasi qė ajo u referohet “30 tė dashurve tė saj”. Mirėpo, Bruni thotė se teksti i kėngės ėshtė thjeshtė poezi dhe nuk ka diēka tė vėrtetė nga jeta e saj.

“Nuk kam pasur shumė tė dashur. Ėshtė fakti se unė nuk i fsheh ata, ėshtė krejt diēka tjetėr. Kurrė nuk jam penduar pėr lidhjet qė kam pasur”, ka thanė Zonja e Parė e Francės.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Bruni: Nuk kam pasur 30 tė dashur
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: .:: Kultura ::. :: V.I.P News-
Kėrce tek: