ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::...
 Home
 Portali
 Forum
 Lista e Antarve
 Galeria
 Lajmet Flash
 Profili
 FAQ
 Testi I Dashuris
favoritos.gif Media & Muzika
 Telivizionet Live
 Video Klipe
 Ruzulltatet Sportive
 Mp3 Falass
 Mp3 RAP
 Kerkesa Muzikore
 Melodi Per Celular
icon_community.gif Argėtim-Zbavitje
 Video Humoristike
 Luani Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi Fotografik
 Tema tė Ndryshme
som_downloads.gif Shkarkime & Links
King-Rap Tolbar
Programe
Shkarko Scripte
Chat Programs
 Kėrko nė Forum
 Liderėt e forumit
 Ndihmė
 Kėrko
Moti Momental

Permbajta e ksaj faqe kerkon flash player per instalim kliko mbi ket tekst.


Futu nė chat

Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008
HTML clipboard
Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008

1. Bit Defender

2. Kaspersky

3. Eset NOD32

4. Trend Micro Antivirus

    plus AntiSpyware 

5. F-Secure Anti-Virus 

SMS Falas nga KING-RaP
Partnerėt
>>> AlBaZeMeR <<<

XoFaCe

->>Ks-MaX <<<---

->> KoSoVa.Li <<<---

 ->> Muzik-Anglisht <<<---

V.I.P Galeri

Top posters
kanuni
 
Xhebraili
 
vissari
 
El-Fuego
 
drini-89
 
RiRi
 
dj-baba
 
dosti
 
king
 
miri
 
Keywords
IP Addressa Juaj&Reklama
IP


Share | 
 

 Eralda Hitaj, histori dashurie me futbollistin Pema

Shko poshtė 
AutoriMesazh
dreniNumri i postimeve : 26
Join date : 17/06/2008

MesazhTitulli: Eralda Hitaj, histori dashurie me futbollistin Pema   Wed Jul 30, 2008 2:35 pmEralda Hitaj, histori dashurie me futbollistin Pema
Tashmė historia e dashurisė mes modeles, Eralda Hitaj, dhe futbollistit, Eleandro Pema, nuk pėrbėn mė mister.
Ēifti ėshtė parė sė bashku nė ambiente tė ndryshme dhe lokale tė Tiranės, duke shkėmbyer gjeste afeksioni, qė nuk lė mė dyshim: Ata tė dy janė bashkė.

Eralda e ka mohuar gjithmonė kėtė lidhje, tė cilėn e ka komentuar si thjesht miqėsi tė sinqertė mes tyre. Por vetėm pak ditė mė parė ajo ėshtė parė sėrish nė krahėt e tė dashurit tė saj nė njė nga plazhet e jugut tė Shqipėrisė. /Panorama/
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Eralda Hitaj, histori dashurie me futbollistin Pema
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: .:: Kultura ::. :: V.I.P News-
Kėrce tek: