ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::...
 Home
 Portali
 Forum
 Lista e Antarve
 Galeria
 Lajmet Flash
 Profili
 FAQ
 Testi I Dashuris
favoritos.gif Media & Muzika
 Telivizionet Live
 Video Klipe
 Ruzulltatet Sportive
 Mp3 Falass
 Mp3 RAP
 Kerkesa Muzikore
 Melodi Per Celular
icon_community.gif Argėtim-Zbavitje
 Video Humoristike
 Luani Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi Fotografik
 Tema tė Ndryshme
som_downloads.gif Shkarkime & Links
King-Rap Tolbar
Programe
Shkarko Scripte
Chat Programs
 Kėrko nė Forum
 Liderėt e forumit
 Ndihmė
 Kėrko
Moti Momental

Permbajta e ksaj faqe kerkon flash player per instalim kliko mbi ket tekst.


Futu nė chat

Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008
HTML clipboard
Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008

1. Bit Defender

2. Kaspersky

3. Eset NOD32

4. Trend Micro Antivirus

    plus AntiSpyware 

5. F-Secure Anti-Virus 

SMS Falas nga KING-RaP
Partnerėt
>>> AlBaZeMeR <<<

XoFaCe

->>Ks-MaX <<<---

->> KoSoVa.Li <<<---

 ->> Muzik-Anglisht <<<---

V.I.P Galeri

Top posters
kanuni
 
Xhebraili
 
vissari
 
El-Fuego
 
drini-89
 
RiRi
 
dj-baba
 
dosti
 
king
 
miri
 
Keywords
IP Addressa Juaj&Reklama
IP


Share | 
 

 FIFA: Klubet duhet t’i lirojnė lojtarėt nėn 23 vjet

Shko poshtė 
AutoriMesazh
dreniNumri i postimeve : 26
Join date : 17/06/2008

MesazhTitulli: FIFA: Klubet duhet t’i lirojnė lojtarėt nėn 23 vjet   Wed Jul 30, 2008 2:34 pm


FIFA: Klubet duhet t’i lirojnė lojtarėt nėn 23 vjet
FIFA ka pohuar se klubet duhet t’i lėshojnė futbollistėt nėn moshėn 23 vjeēare tė udhėtojnė nė Lojėrat Olimpike.
FIFA sot ka pohuar vendimin se klubet janė tė detyruara t’i lėshojnė futbollistėt mė tė rinj se 23 vjet dhe tė cilėt janė tė ftuar nga kombėtaret e tyre pėr tė marrė pjesė nė Olimpiadė.

Vendimi iu dedikohet klubeve Schalke, Werder dhe Barcelona, t’i lėshojnė futbollistėt e tyre, pėr tė cilėt mė herėt klubet janė kėrcėnuar se nuk do t’i lejojnė tė marrin pjesė nė Olimpiadė.

Werder dhe Schalke nuk do t’i lėshojnė futbollistėt brazilian, Diego dhe Rafuna, derisa Barcelona nuk pajtohet ta lėshojė argjentinasin Messi.

Fjalėn e fundit tash do ta ketė gjykata pėr sport, e cila do tė vendosė pas ankesave tė Werder dhe Schalke, tė cilėt tashmė janė ankuar, ndėrsa pritet tė njėjtėn gjė ta bėjė edhe Barcelona
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
FIFA: Klubet duhet t’i lirojnė lojtarėt nėn 23 vjet
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: .:: Kendi Sportivė ::. :: Sport-
Kėrce tek: