ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::...
 Home
 Portali
 Forum
 Lista e Antarve
 Galeria
 Lajmet Flash
 Profili
 FAQ
 Testi I Dashuris
favoritos.gif Media & Muzika
 Telivizionet Live
 Video Klipe
 Ruzulltatet Sportive
 Mp3 Falass
 Mp3 RAP
 Kerkesa Muzikore
 Melodi Per Celular
icon_community.gif Argėtim-Zbavitje
 Video Humoristike
 Luani Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi Fotografik
 Tema tė Ndryshme
som_downloads.gif Shkarkime & Links
King-Rap Tolbar
Programe
Shkarko Scripte
Chat Programs
 Kėrko nė Forum
 Liderėt e forumit
 Ndihmė
 Kėrko
Moti Momental

Permbajta e ksaj faqe kerkon flash player per instalim kliko mbi ket tekst.


Futu nė chat

Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008
HTML clipboard
Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008

1. Bit Defender

2. Kaspersky

3. Eset NOD32

4. Trend Micro Antivirus

    plus AntiSpyware 

5. F-Secure Anti-Virus 

SMS Falas nga KING-RaP
Partnerėt
>>> AlBaZeMeR <<<

XoFaCe

->>Ks-MaX <<<---

->> KoSoVa.Li <<<---

 ->> Muzik-Anglisht <<<---

V.I.P Galeri

Top posters
kanuni
 
Xhebraili
 
vissari
 
El-Fuego
 
drini-89
 
RiRi
 
dj-baba
 
dosti
 
king
 
miri
 
Keywords
loja double kosoves beqiri gjata krasniqi celular ismajli murlan anglisht 2012 PORNO gashi komandat BAJRAM dashuri genta nika meda numrin shkronja nokia druri elvana dashurie numri
IP Addressa Juaj&Reklama
IP


Share | 
 

 Kanoute: Kemi njė skuadėr mė komplete

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
dreniNumri i postimeve : 26
Join date : 17/06/2008

MesazhTitulli: Kanoute: Kemi njė skuadėr mė komplete   Wed Jul 30, 2008 1:38 pm


Kanoute: Kemi njė skuadėr mė komplete
Pavarėsisht largimit tė disa lojtarėve kyē, sulmuesi i Sevillas, Frederic Kanoute, beson se skuadra e tij kėtė vit ėshtė shumė mė e kompletuar sesa vitin e kaluar.
“Lojtarėt e rinj janė tė fuqishėm dhe janė po aq tė mirė sa pėr t’i zėvendėsuar ata qė u larguan”.

“Romaric ėshtė njė mesfushor shumė i fortė, ndėrsa Konko, edhe pse ėshtė lėnduar tani, ai do tė luajė njė rol shumė tė rėndėsishėm nė krahun e djathtė”.

“Konkurrenca ėshtė gjithmonė e mirėseardhur pėr skuadrėn. (Javier) Chevanton
po dėshmon njė lojė tė shkėlqyer, (Arouna) Kone ėshtė njė lojtar shumė i mirė, dhe kuptohet Luis (Fabiano) gjithmonė tregon njė lojė tė nivelit tė lartė”, ka thėnė sulmuesi nga Mali.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Kanoute: Kemi njė skuadėr mė komplete
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: .:: Kendi Sportivė ::. :: Sport-
Kėrce tek: