ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::...
 Home
 Portali
 Forum
 Lista e Antarve
 Galeria
 Lajmet Flash
 Profili
 FAQ
 Testi I Dashuris
favoritos.gif Media & Muzika
 Telivizionet Live
 Video Klipe
 Ruzulltatet Sportive
 Mp3 Falass
 Mp3 RAP
 Kerkesa Muzikore
 Melodi Per Celular
icon_community.gif Argėtim-Zbavitje
 Video Humoristike
 Luani Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi Fotografik
 Tema tė Ndryshme
som_downloads.gif Shkarkime & Links
King-Rap Tolbar
Programe
Shkarko Scripte
Chat Programs
 Kėrko nė Forum
 Liderėt e forumit
 Ndihmė
 Kėrko
Moti Momental

Permbajta e ksaj faqe kerkon flash player per instalim kliko mbi ket tekst.


Futu nė chat

Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008
HTML clipboard
Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008

1. Bit Defender

2. Kaspersky

3. Eset NOD32

4. Trend Micro Antivirus

    plus AntiSpyware 

5. F-Secure Anti-Virus 

SMS Falas nga KING-RaP
Partnerėt
>>> AlBaZeMeR <<<

XoFaCe

->>Ks-MaX <<<---

->> KoSoVa.Li <<<---

 ->> Muzik-Anglisht <<<---

V.I.P Galeri

Top posters
kanuni
 
Xhebraili
 
vissari
 
El-Fuego
 
drini-89
 
RiRi
 
dj-baba
 
dosti
 
king
 
miri
 
Keywords
IP Addressa Juaj&Reklama
IP


Share | 
 

 Giovani: Henry mė kėshilloi tė vij nė Tottenham

Shko poshtė 
AutoriMesazh
dreniNumri i postimeve : 26
Join date : 17/06/2008

MesazhTitulli: Giovani: Henry mė kėshilloi tė vij nė Tottenham   Wed Jul 30, 2008 1:37 pmGiovani: Henry mė kėshilloi tė vij nė Tottenham
Giovani dos Santos, ka thėnė se para se tė kalonte nė Tottenhem kishte marrė kėshilla nga Thierry Henry se kalimi nė White Hart Lane, do tė jetė i mirė pėr karrierėn e tij.
“Tė zėvendėsohet Robie Keane ėshtė vėshtirė, pasi qė ai ėshtė njė futbollist qė luan nė njė nivel shumė tė lartė. Por unė kam ambicie tė mėdha dhe shpresoj se shpejt do tė adaptohem”, ka thėnė Dos Santos.

Giovani ka thėnė edhe se kolegu i tij tek klubi i Barcelonės, Thierry Henry, ka qenė ai i cili e ka kėshilluar sulmuesin e ri, se Tottenhemi ėshtė vendi i duhur pėr tė.

“Kur kuptova se Tottenhemi ishte njė opsion pėr mua, e pyeta Henryn ēfarė mendon ai pėr kėtė, dhe mė tha se do tė ishte mirė nėse vij kėtu”, ka shtuar Giovanni.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Giovani: Henry mė kėshilloi tė vij nė Tottenham
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: .:: Kendi Sportivė ::. :: Sport-
Kėrce tek: