ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::...
 Home
 Portali
 Forum
 Lista e Antarve
 Galeria
 Lajmet Flash
 Profili
 FAQ
 Testi I Dashuris
favoritos.gif Media & Muzika
 Telivizionet Live
 Video Klipe
 Ruzulltatet Sportive
 Mp3 Falass
 Mp3 RAP
 Kerkesa Muzikore
 Melodi Per Celular
icon_community.gif Argėtim-Zbavitje
 Video Humoristike
 Luani Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi Fotografik
 Tema tė Ndryshme
som_downloads.gif Shkarkime & Links
King-Rap Tolbar
Programe
Shkarko Scripte
Chat Programs
 Kėrko nė Forum
 Liderėt e forumit
 Ndihmė
 Kėrko
Moti Momental

Permbajta e ksaj faqe kerkon flash player per instalim kliko mbi ket tekst.


Futu nė chat

Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008
HTML clipboard
Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008

1. Bit Defender

2. Kaspersky

3. Eset NOD32

4. Trend Micro Antivirus

    plus AntiSpyware 

5. F-Secure Anti-Virus 

SMS Falas nga KING-RaP
Partnerėt
>>> AlBaZeMeR <<<

XoFaCe

->>Ks-MaX <<<---

->> KoSoVa.Li <<<---

 ->> Muzik-Anglisht <<<---

V.I.P Galeri

Top posters
kanuni
 
Xhebraili
 
vissari
 
El-Fuego
 
drini-89
 
RiRi
 
dj-baba
 
dosti
 
king
 
miri
 
Keywords
IP Addressa Juaj&Reklama
IP


Share | 
 

 Cyrus refuzon puthjen lezbike

Shko poshtė 
AutoriMesazh
dreniNumri i postimeve : 26
Join date : 17/06/2008

MesazhTitulli: Cyrus refuzon puthjen lezbike   Wed Jul 30, 2008 1:34 pm
Cyrus refuzon puthjen lezbike
Senzacioni tė rinjve, Miley Cyrus, e ka refuzuar kėrkesėn e koleges sė saj, Katy Perry, pėr tė bėrė njė puthje lezbike nė skenė.
Perry, kėngėtarja e hitit “I Kissed A Girl” (“Putha njė vajzė”), u ka thėnė gazetarėve se ajo do tė dėshironte ta ripėrtėrinte puthjen e famshme nė skenė tė cilėn e bėnė Madonna dhe Britney Spears gjatė ndarjes sė ēmimeve MTV Video Music nė vitin 2003.

Kandidate ideale pėr ta realizuar kėtė puthje, pėr Katyn, do tė ishte ylli sereialit “Hannah Montana”, mirėpo, Mileyt nuk i le pėrshtypje njė gjė e tillė.

“Jo falemnderit! Ajo kėndon nė albumin tim, kėshtu qė mendoj se dėshiron tė mė kthehet…”, i ėshtė pėrgjigjur Cyrus pyetjes sė gazetarėve nėse ajo do tė puthej me Perryn, e cila para se tė bėhej e famshme ka qenė vokale pėrcjellėse nė albumin e Cyrus.


Senzacioni tė rinjve, Miley Cyrus, e ka refuzuar kėrkesėn e koleges sė saj, Katy Perry, pėr tė bėrė njė puthje lezbike nė skenė.
Perry, kėngėtarja e hitit “I Kissed A Girl” (“Putha njė vajzė”), u ka thėnė gazetarėve se ajo do tė dėshironte ta ripėrtėrinte puthjen e famshme nė skenė tė cilėn e bėnė Madonna dhe Britney Spears gjatė ndarjes sė ēmimeve MTV Video Music nė vitin 2003.

Kandidate ideale pėr ta realizuar kėtė puthje, pėr Katyn, do tė ishte ylli sereialit “Hannah Montana”, mirėpo, Mileyt nuk i le pėrshtypje njė gjė e tillė.

“Jo falemnderit! Ajo kėndon nė albumin tim, kėshtu qė mendoj se dėshiron tė mė kthehet…”, i ėshtė pėrgjigjur Cyrus pyetjes sė gazetarėve nėse ajo do tė puthej me Perryn, e cila para se tė bėhej e famshme ka qenė vokale pėrcjellėse nė albumin e Cyrus.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Cyrus refuzon puthjen lezbike
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: .:: Kultura ::. :: V.I.P News-
Kėrce tek: