ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::...
 Home
 Portali
 Forum
 Lista e Antarve
 Galeria
 Lajmet Flash
 Profili
 FAQ
 Testi I Dashuris
favoritos.gif Media & Muzika
 Telivizionet Live
 Video Klipe
 Ruzulltatet Sportive
 Mp3 Falass
 Mp3 RAP
 Kerkesa Muzikore
 Melodi Per Celular
icon_community.gif Argėtim-Zbavitje
 Video Humoristike
 Luani Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi Fotografik
 Tema tė Ndryshme
som_downloads.gif Shkarkime & Links
King-Rap Tolbar
Programe
Shkarko Scripte
Chat Programs
 Kėrko nė Forum
 Liderėt e forumit
 Ndihmė
 Kėrko
Moti Momental

Permbajta e ksaj faqe kerkon flash player per instalim kliko mbi ket tekst.


Futu nė chat

Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008
HTML clipboard
Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008

1. Bit Defender

2. Kaspersky

3. Eset NOD32

4. Trend Micro Antivirus

    plus AntiSpyware 

5. F-Secure Anti-Virus 

SMS Falas nga KING-RaP
Partnerėt
>>> AlBaZeMeR <<<

XoFaCe

->>Ks-MaX <<<---

->> KoSoVa.Li <<<---

 ->> Muzik-Anglisht <<<---

V.I.P Galeri

Top posters
kanuni
 
Xhebraili
 
vissari
 
El-Fuego
 
drini-89
 
RiRi
 
dj-baba
 
dosti
 
king
 
miri
 
Keywords
double genta druri PORNO 2012 numri kosoves shkronja dashuri anglisht gashi ismajli loja gjata celular komandat murlan nika nokia meda numrin beqiri dashurie krasniqi BAJRAM elvana
IP Addressa Juaj&Reklama
IP


Share | 
 

 Prova martesore e Jennifer Aniston

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
dreniNumri i postimeve : 26
Join date : 17/06/2008

MesazhTitulli: Prova martesore e Jennifer Aniston   Wed Jul 30, 2008 1:30 pm
Prova martesore e Jennifer Aniston
Aktorja, Jennifer Aniston, dhe i dashuri i saj, John Mayer, janė duke planifikuar ta bėjnė njė test-martesė.
Ēifti qė ėshtė nė lidhje dashurie qe tre muaj, ka vendosur ta testojė fuqinė e lidhjes sė tyre, dhe mendojnė se zhvendosja e Johnit nė shtėpinė e Jennifer ėshtė hapi i parė i pėrsosur.

“John dėshiron tė sistemohet, po tė njėjtėn gjė e dėshiron edhe Jennifer. Ai i ka thėnė asaj se ajo ėshtė femra e duhur pėr tė, ndėrsa tė njėjtat fjalė ia ka kthyer ajo pėr tė”, ka thėnė njė burim
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Prova martesore e Jennifer Aniston
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: .:: Kultura ::. :: V.I.P News-
Kėrce tek: