ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::...
 Home
 Portali
 Forum
 Lista e Antarve
 Galeria
 Lajmet Flash
 Profili
 FAQ
 Testi I Dashuris
favoritos.gif Media & Muzika
 Telivizionet Live
 Video Klipe
 Ruzulltatet Sportive
 Mp3 Falass
 Mp3 RAP
 Kerkesa Muzikore
 Melodi Per Celular
icon_community.gif Argėtim-Zbavitje
 Video Humoristike
 Luani Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi Fotografik
 Tema tė Ndryshme
som_downloads.gif Shkarkime & Links
King-Rap Tolbar
Programe
Shkarko Scripte
Chat Programs
 Kėrko nė Forum
 Liderėt e forumit
 Ndihmė
 Kėrko
Moti Momental

Permbajta e ksaj faqe kerkon flash player per instalim kliko mbi ket tekst.


Futu nė chat

Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008
HTML clipboard
Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008

1. Bit Defender

2. Kaspersky

3. Eset NOD32

4. Trend Micro Antivirus

    plus AntiSpyware 

5. F-Secure Anti-Virus 

SMS Falas nga KING-RaP
Partnerėt
>>> AlBaZeMeR <<<

XoFaCe

->>Ks-MaX <<<---

->> KoSoVa.Li <<<---

 ->> Muzik-Anglisht <<<---

V.I.P Galeri

Top posters
kanuni
 
Xhebraili
 
vissari
 
El-Fuego
 
drini-89
 
RiRi
 
dj-baba
 
dosti
 
king
 
miri
 
Keywords
murlan numri PORNO dashuri celular shkronja meda gjata anglisht nika loja krasniqi gashi numrin komandat nokia BAJRAM dashurie kosoves 2012 druri ismajli elvana double beqiri genta
IP Addressa Juaj&Reklama
IP


Share | 
 

 Totti: Dua ta mbyll karrierėn te Steaua Bucharest

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
dreniNumri i postimeve : 26
Join date : 17/06/2008

MesazhTitulli: Totti: Dua ta mbyll karrierėn te Steaua Bucharest   Wed Jul 30, 2008 12:41 am


Totti: Dua ta mbyll karrierėn te Steaua Bucharest
Kapiteni i Romės, Francesco Totti, ka njoftuar se ai dėshiron ta mbyllė karrierėn futbollistike nė moshė 45-vjeēare te skuadra rumune, Steaua Bucharest.
Simboli i Romės, e ka bėrė debutimin pėr Giallorosėt si 16-vjeēar nė vitin 1993, ndėrsa tani pas mė shumė se 15 vitesh, skuadra e Romės nuk mund tė paramendohet pa Er Pupone.

31-vjeēari i mban rekordet e paraqitjeve dhe ėshtė golashėnuesi mė i mirė i tė gjitha kohėrave te kryeqytetasit, si edhe njeriu kryesor pėr Scudetton e vitit 2001.

Mirėpo, gjatė takimit ndėrmjet Romės dhe Steaua Bucahrestit (tė cilėn Roma e humbi me rezultat 3-1), nė tė cilin Totti ishte i ftuar si mysafir, pasi qė nuk mund tė luante pėr shkak tė lėndimit, tifozėt nga Bukureshti i bėnė njė mikpritje tė paharruar sulmuesit, saqė ai ka bėrė shaka se dėshiron ta pėrfundojė karrierėn te skuadra e tyre.

“Pėr kėtė nderim qė ma keni bėrė, kur t’i mbush 45 vjet dhe tė jem i gatshėm pėr ta mbyllur karrierėn, do tė vij kėtu”, i ka thėnė Totti presidentit tė Steauas, George Becali.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Totti: Dua ta mbyll karrierėn te Steaua Bucharest
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: .:: Kendi Sportivė ::. :: Sport-
Kėrce tek: