ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::...
 Home
 Portali
 Forum
 Lista e Antarve
 Galeria
 Lajmet Flash
 Profili
 FAQ
 Testi I Dashuris
favoritos.gif Media & Muzika
 Telivizionet Live
 Video Klipe
 Ruzulltatet Sportive
 Mp3 Falass
 Mp3 RAP
 Kerkesa Muzikore
 Melodi Per Celular
icon_community.gif Argėtim-Zbavitje
 Video Humoristike
 Luani Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi Fotografik
 Tema tė Ndryshme
som_downloads.gif Shkarkime & Links
King-Rap Tolbar
Programe
Shkarko Scripte
Chat Programs
 Kėrko nė Forum
 Liderėt e forumit
 Ndihmė
 Kėrko
Moti Momental

Permbajta e ksaj faqe kerkon flash player per instalim kliko mbi ket tekst.


Futu nė chat

Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008
HTML clipboard
Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008

1. Bit Defender

2. Kaspersky

3. Eset NOD32

4. Trend Micro Antivirus

    plus AntiSpyware 

5. F-Secure Anti-Virus 

SMS Falas nga KING-RaP
Partnerėt
>>> AlBaZeMeR <<<

XoFaCe

->>Ks-MaX <<<---

->> KoSoVa.Li <<<---

 ->> Muzik-Anglisht <<<---

V.I.P Galeri

Top posters
kanuni
 
Xhebraili
 
vissari
 
El-Fuego
 
drini-89
 
RiRi
 
dj-baba
 
dosti
 
king
 
miri
 
Keywords
IP Addressa Juaj&Reklama
IP


Share | 
 

 Toure: Dėshiroj qė Eto'o tė qėndrojė te Barca

Shko poshtė 
AutoriMesazh
dreniNumri i postimeve : 26
Join date : 17/06/2008

MesazhTitulli: Toure: Dėshiroj qė Eto'o tė qėndrojė te Barca   Wed Jul 30, 2008 12:40 am

[img]http://www.telegrafi.com/fo/sport/f.0729064802688_m.jpg[/img
Toure: Dėshiroj qė Eto'o tė qėndrojė te Barca
Yaya Toure ka deklaruar se ai dėshiron qė Samuel Eto'o tė qėndrojė te skuadra aktuale dhe njėkohėsisht ka shprehur dėshirėn qė Lionel Messi tė mund tė luajė nė fazėn kualifikuese tė Ligės sė Kampionėve.
“Ai ka njė karakter tė fortė dhe ne dėshirojmė qė ai tė qėndroje me neve. Samu po kalon njė periudhė tė vėshtirė, mirėpo ai ėshtė njė person shumė pozitiv dhe po sillet nė mėnyrė shumė profesionale”, ka thėnė mesfushori i Barcės pėr Eto’o.

Ndėrsa duke iu referuar situatės sė krijuar nė lidhje me Messin dhe Lojėrat Olimpike, Toure ka thėnė: “Ėshtė njė situatė e ndėrlikuar pasiqė pėr tė ka nevojė edhe Barca edhe Argjentina. Tė jem egoist, mė shumė do tė mė pėlqentė qė tė jetė me ne nė fazėn kualifikuese tė Ligės sė Kampionėve”.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Toure: Dėshiroj qė Eto'o tė qėndrojė te Barca
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: .:: Kendi Sportivė ::. :: Sport-
Kėrce tek: