ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::...
 Home
 Portali
 Forum
 Lista e Antarve
 Galeria
 Lajmet Flash
 Profili
 FAQ
 Testi I Dashuris
favoritos.gif Media & Muzika
 Telivizionet Live
 Video Klipe
 Ruzulltatet Sportive
 Mp3 Falass
 Mp3 RAP
 Kerkesa Muzikore
 Melodi Per Celular
icon_community.gif Argėtim-Zbavitje
 Video Humoristike
 Luani Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi Fotografik
 Tema tė Ndryshme
som_downloads.gif Shkarkime & Links
King-Rap Tolbar
Programe
Shkarko Scripte
Chat Programs
 Kėrko nė Forum
 Liderėt e forumit
 Ndihmė
 Kėrko
Moti Momental

Permbajta e ksaj faqe kerkon flash player per instalim kliko mbi ket tekst.


Futu nė chat

Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008
HTML clipboard
Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008

1. Bit Defender

2. Kaspersky

3. Eset NOD32

4. Trend Micro Antivirus

    plus AntiSpyware 

5. F-Secure Anti-Virus 

SMS Falas nga KING-RaP
Partnerėt
>>> AlBaZeMeR <<<

XoFaCe

->>Ks-MaX <<<---

->> KoSoVa.Li <<<---

 ->> Muzik-Anglisht <<<---

V.I.P Galeri

Top posters
kanuni
 
Xhebraili
 
vissari
 
El-Fuego
 
drini-89
 
RiRi
 
dj-baba
 
dosti
 
king
 
miri
 
Keywords
IP Addressa Juaj&Reklama
IP


Share | 
 

 rley do tė bėjė njė reality shou

Shko poshtė 
AutoriMesazh
dreniNumri i postimeve : 26
Join date : 17/06/2008

MesazhTitulli: rley do tė bėjė njė reality shou   Wed Jul 30, 2008 12:38 am


rley do tė bėjė njė reality shou
Modelja dhe aktorja britanike, Elizabeth Hurley, do tė jetė pjesė e njė ‘reality’ shou televiziv pėr jetėn nė nje fermė, me qėllim qė t’u tregojė shikuesve se ajo ėshtė me kėmbėt nė tokė.
Bukuroshja 43-vjeēare dhe burri i saj, Arun Nayar, kanė njė pronė nė Gloucestershire tė Anglisė, ndėrsa Hurley dėshiron qė kamerat televizive t’i kapin momentet e jetės sė pėrditshme tė saj.

“Njerėzit zakonisht mė imagjinojnė me flokė tė pėrsosura. Mirėpo unė nuk jam ashtu nė tė vertetė. Kur burri im pėr herė tė parė mė ka takuar nė fshat, unė kam pasur tė veshura ēizme pėrplot me baltė”, ka shpjeguar bukuroshja.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
rley do tė bėjė njė reality shou
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: .:: Kultura ::. :: V.I.P News-
Kėrce tek: