ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::...
 Home
 Portali
 Forum
 Lista e Antarve
 Galeria
 Lajmet Flash
 Profili
 FAQ
 Testi I Dashuris
favoritos.gif Media & Muzika
 Telivizionet Live
 Video Klipe
 Ruzulltatet Sportive
 Mp3 Falass
 Mp3 RAP
 Kerkesa Muzikore
 Melodi Per Celular
icon_community.gif Argėtim-Zbavitje
 Video Humoristike
 Luani Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi Fotografik
 Tema tė Ndryshme
som_downloads.gif Shkarkime & Links
King-Rap Tolbar
Programe
Shkarko Scripte
Chat Programs
 Kėrko nė Forum
 Liderėt e forumit
 Ndihmė
 Kėrko
Moti Momental

Permbajta e ksaj faqe kerkon flash player per instalim kliko mbi ket tekst.


Futu nė chat

Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008
HTML clipboard
Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008

1. Bit Defender

2. Kaspersky

3. Eset NOD32

4. Trend Micro Antivirus

    plus AntiSpyware 

5. F-Secure Anti-Virus 

SMS Falas nga KING-RaP
Partnerėt
>>> AlBaZeMeR <<<

XoFaCe

->>Ks-MaX <<<---

->> KoSoVa.Li <<<---

 ->> Muzik-Anglisht <<<---

V.I.P Galeri

Top posters
kanuni
 
Xhebraili
 
vissari
 
El-Fuego
 
drini-89
 
RiRi
 
dj-baba
 
dosti
 
king
 
miri
 
Keywords
numri meda gashi celular nika PORNO gjata murlan numrin druri 2012 kosoves beqiri genta dashuri loja komandat dashurie nokia anglisht shkronja elvana BAJRAM krasniqi ismajli double
IP Addressa Juaj&Reklama
IP


Share | 
 

 Winehouse tumor nė gji?

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
dreniNumri i postimeve : 26
Join date : 17/06/2008

MesazhTitulli: Winehouse tumor nė gji?   Wed Jul 30, 2008 12:37 am


Winehouse tumor nė gji?
Ylli britanik, Amy Winehouse, ka zbuluar njė ėnjtje nė formė kokrre nė gjinjtė e saj, ndėrsa ekzaminimet mjekėsore kanė treguar se kjo ėnjtje ėshtė beninje, mirėpo kjo ėshtė pjesė e problemeve tė shumta shėndetėsore tė kėngėtares.
Tė hėnėn problematikja ėshtė dėrguar fshehurazi nga aparatet fotografike nė spital. Ndėrsa mė vonė, zėdhėnėsi i saj, Chris Goodman, ka njoftuar se kėngėtarja ka qenė e sėmurė pasi ka pasur “alergji nga barnat” tė cilėt i pėrdor pėr ta shmangur drogėn dhe pėr ta mjekuar emfizemėn e mushkėrive, me tė cilėn sėmundje ėshtė diagnostikuar nė qershor.

“Ajo ka marrė njė terapi tė re dhe ėnjtja ka qenė pjesė e efekteve anėsore tė barnave”, ka shpjeguar zėdhėnėsi i saj.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Winehouse tumor nė gji?
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: .:: Kultura ::. :: V.I.P News-
Kėrce tek: