ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::...
 Home
 Portali
 Forum
 Lista e Antarve
 Galeria
 Lajmet Flash
 Profili
 FAQ
 Testi I Dashuris
favoritos.gif Media & Muzika
 Telivizionet Live
 Video Klipe
 Ruzulltatet Sportive
 Mp3 Falass
 Mp3 RAP
 Kerkesa Muzikore
 Melodi Per Celular
icon_community.gif Argėtim-Zbavitje
 Video Humoristike
 Luani Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi Fotografik
 Tema tė Ndryshme
som_downloads.gif Shkarkime & Links
King-Rap Tolbar
Programe
Shkarko Scripte
Chat Programs
 Kėrko nė Forum
 Liderėt e forumit
 Ndihmė
 Kėrko
Moti Momental

Permbajta e ksaj faqe kerkon flash player per instalim kliko mbi ket tekst.


Futu nė chat

Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008
HTML clipboard
Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008

1. Bit Defender

2. Kaspersky

3. Eset NOD32

4. Trend Micro Antivirus

    plus AntiSpyware 

5. F-Secure Anti-Virus 

SMS Falas nga KING-RaP
Partnerėt
>>> AlBaZeMeR <<<

XoFaCe

->>Ks-MaX <<<---

->> KoSoVa.Li <<<---

 ->> Muzik-Anglisht <<<---

V.I.P Galeri

Top posters
kanuni
 
Xhebraili
 
vissari
 
El-Fuego
 
drini-89
 
RiRi
 
dj-baba
 
dosti
 
king
 
miri
 
Keywords
beqiri komandat ismajli numrin krasniqi double PORNO druri shkronja numri nokia celular nika loja gjata genta dashuri meda gashi elvana BAJRAM dashurie murlan kosoves anglisht 2012
IP Addressa Juaj&Reklama
IP


Share | 
 

 Pepe: Lojtarėt janė tė pakėnaqur me rastin Ronaldo

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
miriNumri i postimeve : 30
Join date : 17/06/2008

MesazhTitulli: Pepe: Lojtarėt janė tė pakėnaqur me rastin Ronaldo   Tue Jul 29, 2008 2:30 pm


Pepe: Lojtarėt janė tė pakėnaqur me rastin Ronaldo
Mbrojtėsi portugez Pepe, thotė se lojtarėt e Real Madridit janė ngopur me spekulimet e vazhdueshme tė transferimit tė anėsorit tė Manchester United, Cristiano Ronaldos.
“Duhet tė pranojmė se Real Madridi ka ekipin e tij dhe se lojtarėt i kanė kualitetet e tyre”, ka thėnė Pepe.

“Ka njė mosrespektim pėr shkak se ekipi nuk mund tė mbėshtetet nė njė lojtar, edhe nėse ai ėshtė shumė i mirė. Pele dhe Maradona kanė fituar ndeshje tė mėdha, por ata janė ndihmuar nga bashkėlojtarėt e tyre”, ka shtuar portugezi.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Pepe: Lojtarėt janė tė pakėnaqur me rastin Ronaldo
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: .:: Kendi Sportivė ::. :: Sport-
Kėrce tek: