ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::...
 Home
 Portali
 Forum
 Lista e Antarve
 Galeria
 Lajmet Flash
 Profili
 FAQ
 Testi I Dashuris
favoritos.gif Media & Muzika
 Telivizionet Live
 Video Klipe
 Ruzulltatet Sportive
 Mp3 Falass
 Mp3 RAP
 Kerkesa Muzikore
 Melodi Per Celular
icon_community.gif Argėtim-Zbavitje
 Video Humoristike
 Luani Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi Fotografik
 Tema tė Ndryshme
som_downloads.gif Shkarkime & Links
King-Rap Tolbar
Programe
Shkarko Scripte
Chat Programs
 Kėrko nė Forum
 Liderėt e forumit
 Ndihmė
 Kėrko
Moti Momental

Permbajta e ksaj faqe kerkon flash player per instalim kliko mbi ket tekst.


Futu nė chat

Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008
HTML clipboard
Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008

1. Bit Defender

2. Kaspersky

3. Eset NOD32

4. Trend Micro Antivirus

    plus AntiSpyware 

5. F-Secure Anti-Virus 

SMS Falas nga KING-RaP
Partnerėt
>>> AlBaZeMeR <<<

XoFaCe

->>Ks-MaX <<<---

->> KoSoVa.Li <<<---

 ->> Muzik-Anglisht <<<---

V.I.P Galeri

Top posters
kanuni
 
Xhebraili
 
vissari
 
El-Fuego
 
drini-89
 
RiRi
 
dj-baba
 
dosti
 
king
 
miri
 
Keywords
IP Addressa Juaj&Reklama
IP


Share | 
 

 Pandev arrin marrėveshje tė re me Lazion

Shko poshtė 
AutoriMesazh
miriNumri i postimeve : 30
Join date : 17/06/2008

MesazhTitulli: Pandev arrin marrėveshje tė re me Lazion   Tue Jul 29, 2008 2:29 pm


Pandev arrin marrėveshje tė re me Lazion
Sulmuesi Goran Pandev, iu ka dhėnė fund spekulimeve se ai dėshiron tė largohet nga Lazio, pasi qė presidenti i kėtij klubi, Claudio Lotito, ka zbuluar se ai ka arritur marrėveshje pėr kontratė tė re me maqedonasin.
“Ne kemi arritur marrėveshje me Goran pėr vazhdimin e kontratės. Ai do tė mbetet nė klub pėr njė kohė mė tė gjatė. Ai e din se ka dashuri dhe pėrkrahje nė kėtė klub”, ka thėnė Lotito.

“E bėra zgjidhjen time, kemi sjellė lojtarė tė rinj kėtu dhe duhet tė dėshmohemi edhe mė shumė. Lazio duhet tė qėndrojė nė krye, Palermo dhe Fiorentina, sipas mendimit tim, nuk janė mė tė mira se ne”, ka thėnė Pandev.

Pandev kaloi nė Lazio nga Ancona nė vitin 2004, dhe ka nė kontratėn aktuale vetėm edhe dy vite tė mbetura, ndėrsa ka pasur spekulime tė vazhduara se ai do tė largohet nga klubi romak, pėr njė klub mė tė madh.

Sė fundi maqedonasi ėshtė lidhur me njė varg klubesh evropiane, pėrfshirė edhe kampionin e Spanjės, Real Madrid, dhe atė tė Gjermanisė Bayern Munich.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Pandev arrin marrėveshje tė re me Lazion
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: .:: Kendi Sportivė ::. :: Sport-
Kėrce tek: