ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::...
 Home
 Portali
 Forum
 Lista e Antarve
 Galeria
 Lajmet Flash
 Profili
 FAQ
 Testi I Dashuris
favoritos.gif Media & Muzika
 Telivizionet Live
 Video Klipe
 Ruzulltatet Sportive
 Mp3 Falass
 Mp3 RAP
 Kerkesa Muzikore
 Melodi Per Celular
icon_community.gif Argėtim-Zbavitje
 Video Humoristike
 Luani Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi Fotografik
 Tema tė Ndryshme
som_downloads.gif Shkarkime & Links
King-Rap Tolbar
Programe
Shkarko Scripte
Chat Programs
 Kėrko nė Forum
 Liderėt e forumit
 Ndihmė
 Kėrko
Moti Momental

Permbajta e ksaj faqe kerkon flash player per instalim kliko mbi ket tekst.


Futu nė chat

Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008
HTML clipboard
Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008

1. Bit Defender

2. Kaspersky

3. Eset NOD32

4. Trend Micro Antivirus

    plus AntiSpyware 

5. F-Secure Anti-Virus 

SMS Falas nga KING-RaP
Partnerėt
>>> AlBaZeMeR <<<

XoFaCe

->>Ks-MaX <<<---

->> KoSoVa.Li <<<---

 ->> Muzik-Anglisht <<<---

V.I.P Galeri

Top posters
kanuni
 
Xhebraili
 
vissari
 
El-Fuego
 
drini-89
 
RiRi
 
dj-baba
 
dosti
 
king
 
miri
 
Keywords
IP Addressa Juaj&Reklama
IP


Share | 
 

 I pashmangshėm kalimi i Shevchenkos te Milan

Shko poshtė 
AutoriMesazh
miriNumri i postimeve : 30
Join date : 17/06/2008

MesazhTitulli: I pashmangshėm kalimi i Shevchenkos te Milan   Tue Jul 29, 2008 2:29 pm


I pashmangshėm kalimi i Shevchenkos te Milan
Sipas "Il Corriere Dello Sport", sulmuesi i Chelseat, Andrei Shevchenko ditėt qė pasojnė do t’i bashkėngjitet ish-skudrės sė tij, Milan.
Mediat britanike kanė shkruar se ukrainasi nuk bėn pjesė nė planet e Bluve dhe pritet njė largim i tij nga Chelsea. Ndėrsa pas lėndimeve tė mėdha tė Milanit nė sulm, kuqezinjtė janė gjetur nė njė krizė dhe kanė nevojė tė domosdoshme pėr njė sulmues.

Shevchenko gjithmonė e ka shprehur dėshirėn e tij pėr t’iu bashkangjitur ish-skuadrės me tė cilėn e arriti kulminacionin e karrierės sė tij, ndėrsa sipas “Il Corriere Dello Sport”, kjo dėshirė do tė realizohet shumė shpejt.

“Nėse Sheva largohet nga Chelsea, nuk do tė lejojmė qė ai tė luajė pėr ndonjė skuadėr tjetėr pėrveē Milanit”, ka thėnė trajneri i kuqezinjve, Carlo Ancelotti.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
I pashmangshėm kalimi i Shevchenkos te Milan
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: .:: Kendi Sportivė ::. :: Sport-
Kėrce tek: