ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::...
 Home
 Portali
 Forum
 Lista e Antarve
 Galeria
 Lajmet Flash
 Profili
 FAQ
 Testi I Dashuris
favoritos.gif Media & Muzika
 Telivizionet Live
 Video Klipe
 Ruzulltatet Sportive
 Mp3 Falass
 Mp3 RAP
 Kerkesa Muzikore
 Melodi Per Celular
icon_community.gif Argėtim-Zbavitje
 Video Humoristike
 Luani Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi Fotografik
 Tema tė Ndryshme
som_downloads.gif Shkarkime & Links
King-Rap Tolbar
Programe
Shkarko Scripte
Chat Programs
 Kėrko nė Forum
 Liderėt e forumit
 Ndihmė
 Kėrko
Moti Momental

Permbajta e ksaj faqe kerkon flash player per instalim kliko mbi ket tekst.


Futu nė chat

Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008
HTML clipboard
Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008

1. Bit Defender

2. Kaspersky

3. Eset NOD32

4. Trend Micro Antivirus

    plus AntiSpyware 

5. F-Secure Anti-Virus 

SMS Falas nga KING-RaP
Partnerėt
>>> AlBaZeMeR <<<

XoFaCe

->>Ks-MaX <<<---

->> KoSoVa.Li <<<---

 ->> Muzik-Anglisht <<<---

V.I.P Galeri

Top posters
kanuni
 
Xhebraili
 
vissari
 
El-Fuego
 
drini-89
 
RiRi
 
dj-baba
 
dosti
 
king
 
miri
 
Keywords
nika murlan anglisht dashurie double ismajli dashuri BAJRAM numrin shkronja loja celular beqiri gjata numri nokia komandat druri genta krasniqi kosoves 2012 elvana gashi PORNO meda
IP Addressa Juaj&Reklama
IP


Share | 
 

 Voight paralajmėron votuesit e Obamas

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
miriNumri i postimeve : 30
Join date : 17/06/2008

MesazhTitulli: Voight paralajmėron votuesit e Obamas   Tue Jul 29, 2008 2:24 pm


Voight paralajmėron votuesit e Obamas
Babai i Angelina Joliet, Jon Voight, ka shkruar njė opinion pėr kandidatin pėr president tė SHBA-ve, Barack Obama, duke e etiketuar senatorin si "shkurtpamės".
Aktori 69-vjeēar ka shkruar njė kritikė pėr politikanin e popullarizuar nė njė artikull tė “Washington Times”, me titullin “Shqetėsimet e mia pėr Amerikėn”, qė ėshtė botuar tė hėnėn.

Nė shkrimin e tij Voight i ka paralajmėruar votuesit se nėse Obama bėhet president, atėherė Amerika do tė bėhet njė vend socialist dhe njė shtet i dobėt.

“Nėse, Zoti mos e dhashtė, jetojmė pėr ta parė zotėri Obaman president, atėherė do tė jetojmė nė njė epokė socialiste tė cilėn Amerika nuk e ka parė kur mė herėt, dhe vendi ynė do tė dobėsohet nė ēdo aspekt”, janė disa nga fjalėt e aktorit.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Voight paralajmėron votuesit e Obamas
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: .:: Kultura ::. :: V.I.P News-
Kėrce tek: