ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::...
 Home
 Portali
 Forum
 Lista e Antarve
 Galeria
 Lajmet Flash
 Profili
 FAQ
 Testi I Dashuris
favoritos.gif Media & Muzika
 Telivizionet Live
 Video Klipe
 Ruzulltatet Sportive
 Mp3 Falass
 Mp3 RAP
 Kerkesa Muzikore
 Melodi Per Celular
icon_community.gif Argėtim-Zbavitje
 Video Humoristike
 Luani Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi Fotografik
 Tema tė Ndryshme
som_downloads.gif Shkarkime & Links
King-Rap Tolbar
Programe
Shkarko Scripte
Chat Programs
 Kėrko nė Forum
 Liderėt e forumit
 Ndihmė
 Kėrko
Moti Momental

Permbajta e ksaj faqe kerkon flash player per instalim kliko mbi ket tekst.


Futu nė chat

Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008
HTML clipboard
Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008

1. Bit Defender

2. Kaspersky

3. Eset NOD32

4. Trend Micro Antivirus

    plus AntiSpyware 

5. F-Secure Anti-Virus 

SMS Falas nga KING-RaP
Partnerėt
>>> AlBaZeMeR <<<

XoFaCe

->>Ks-MaX <<<---

->> KoSoVa.Li <<<---

 ->> Muzik-Anglisht <<<---

V.I.P Galeri

Top posters
kanuni
 
Xhebraili
 
vissari
 
El-Fuego
 
drini-89
 
RiRi
 
dj-baba
 
dosti
 
king
 
miri
 
Keywords
beqiri druri ismajli nokia BAJRAM gjata double nika anglisht shkronja numri PORNO meda 2012 numrin celular krasniqi dashuri murlan dashurie genta loja kosoves gashi elvana komandat
IP Addressa Juaj&Reklama
IP


Share | 
 

 E dashura e Behramit nė The Sun

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
miriNumri i postimeve : 30
Join date : 17/06/2008

MesazhTitulli: E dashura e Behramit nė The Sun   Tue Jul 29, 2008 2:23 pmE dashura e Behramit nė The Sun
Modelja italiane, Elena Benzanni, e cila ėshtė edhe e dashura e mesfushorit shqiptar, Valon Behrami, ėshtė prezantuar nė tabloidin e njohur The Sun.
Derisa shqiptari ėshtė etiketuar si “Beckhami zviceran”, pėr shkak tė nėnshtetėsisė dhe angazhimit pėr kombėtaren zvicerane, The Sun, nė edicionin e saj online ka bėrė publike njė varg fotosh seksi tė modeles italiane.

Valon Behrami kohė mė parė ndėrroi vendin qėndrimin e tij. Pas disa vitesh tė suksesshme me klubin italian Lazio, nga ky sezon ai do tė angazhohet pėr ekipin e Londrės, West Ham, ndėrsa jeta nė kryeqytetin britanik do t’i japė rast edhe modeles tė zhvillojė karrierėn e saj.

Gazeta e quan 25-vjeēaren si njė vajzė e zjarrtė, punė e tė cilės ėshtė tė duket seksi dhe e mrekullueshme para fotoaparateve, dhe se kėtė e bėn nė mėnyrė fantastike.

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
E dashura e Behramit nė The Sun
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: .:: Kultura ::. :: V.I.P News-
Kėrce tek: