ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::...
 Home
 Portali
 Forum
 Lista e Antarve
 Galeria
 Lajmet Flash
 Profili
 FAQ
 Testi I Dashuris
favoritos.gif Media & Muzika
 Telivizionet Live
 Video Klipe
 Ruzulltatet Sportive
 Mp3 Falass
 Mp3 RAP
 Kerkesa Muzikore
 Melodi Per Celular
icon_community.gif Argėtim-Zbavitje
 Video Humoristike
 Luani Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi Fotografik
 Tema tė Ndryshme
som_downloads.gif Shkarkime & Links
King-Rap Tolbar
Programe
Shkarko Scripte
Chat Programs
 Kėrko nė Forum
 Liderėt e forumit
 Ndihmė
 Kėrko
Moti Momental

Permbajta e ksaj faqe kerkon flash player per instalim kliko mbi ket tekst.


Futu nė chat

Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008
HTML clipboard
Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008

1. Bit Defender

2. Kaspersky

3. Eset NOD32

4. Trend Micro Antivirus

    plus AntiSpyware 

5. F-Secure Anti-Virus 

SMS Falas nga KING-RaP
Partnerėt
>>> AlBaZeMeR <<<

XoFaCe

->>Ks-MaX <<<---

->> KoSoVa.Li <<<---

 ->> Muzik-Anglisht <<<---

V.I.P Galeri

Top posters
kanuni
 
Xhebraili
 
vissari
 
El-Fuego
 
drini-89
 
RiRi
 
dj-baba
 
dosti
 
king
 
miri
 
Keywords
IP Addressa Juaj&Reklama
IP


Share | 
 

 Shia LaBeouf arrestohet pėr shkak tė aksidentit

Shko poshtė 
AutoriMesazh
miriNumri i postimeve : 30
Join date : 17/06/2008

MesazhTitulli: Shia LaBeouf arrestohet pėr shkak tė aksidentit   Mon Jul 28, 2008 6:53 pmShia LaBeouf arrestohet pėr shkak tė aksidentit
Shia LaBeouf ka pėsuar njė aksident trafiku si pasojė e tė cilit ėshtė lėnduar, ndėrsa policia e ka arrestuar atė sipas dyshimit se ka vozitur nė gjendje tė dehur.
22-vjeēari ka qenė i pėrfshirė nė njė pėrplasje nė mėngjesin e tė dielės nė Hollywood, ndėrsa pas marrjes sė ndihmės sė parė, ai ėshtė arrestuar ndėrsa mė pastaj ėshtė liruar.

Shia ka pėsuar lėndime nė kokė dhe dorė, me ē’rast ka kėrkuar ndėrhyrje kirurgjike nė dorė. Bashkudhėtari i tij dhe vozitėsi i veturės tjetėr kanė pėsuar lėndime tė lehta.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Shia LaBeouf arrestohet pėr shkak tė aksidentit
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: .:: Kultura ::. :: V.I.P News-
Kėrce tek: