ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::...
 Home
 Portali
 Forum
 Lista e Antarve
 Galeria
 Lajmet Flash
 Profili
 FAQ
 Testi I Dashuris
favoritos.gif Media & Muzika
 Telivizionet Live
 Video Klipe
 Ruzulltatet Sportive
 Mp3 Falass
 Mp3 RAP
 Kerkesa Muzikore
 Melodi Per Celular
icon_community.gif Argėtim-Zbavitje
 Video Humoristike
 Luani Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi Fotografik
 Tema tė Ndryshme
som_downloads.gif Shkarkime & Links
King-Rap Tolbar
Programe
Shkarko Scripte
Chat Programs
 Kėrko nė Forum
 Liderėt e forumit
 Ndihmė
 Kėrko
Moti Momental

Permbajta e ksaj faqe kerkon flash player per instalim kliko mbi ket tekst.


Futu nė chat

Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008
HTML clipboard
Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008

1. Bit Defender

2. Kaspersky

3. Eset NOD32

4. Trend Micro Antivirus

    plus AntiSpyware 

5. F-Secure Anti-Virus 

SMS Falas nga KING-RaP
Partnerėt
>>> AlBaZeMeR <<<

XoFaCe

->>Ks-MaX <<<---

->> KoSoVa.Li <<<---

 ->> Muzik-Anglisht <<<---

V.I.P Galeri

Top posters
kanuni
 
Xhebraili
 
vissari
 
El-Fuego
 
drini-89
 
RiRi
 
dj-baba
 
dosti
 
king
 
miri
 
Keywords
IP Addressa Juaj&Reklama
IP


Share | 
 

 Real Madrid aktivizon planin B

Shko poshtė 
AutoriMesazh
miriNumri i postimeve : 30
Join date : 17/06/2008

MesazhTitulli: Real Madrid aktivizon planin B   Mon Jul 28, 2008 5:38 pmReal Madrid aktivizon planin B
Presidenti i kampionit tė Spanjės, Ramon Calderon, sot do ta informojė bordin drejtues tė Real Madridit se klubi do tė heqė dorė nga synimi pėr tė angazhuar Cristiano Ronaldon, dhe do tė aktivizojė planin B.
Siē shkruan AS, Calderon ka caktuar takim pėr sot pasdite, nė tė cilin do tė marrin pjesė drejtorėt e klubit.

Sipas mediave spanjolle, Calderon do tė kėrkojė qė tė zvogėlohet interesimi pėr Ronaldon, dhe klubi tė kthehet kah pėrforcime tė reja.

Plani B ėshtė qė paratė e parapara pėr Cristiano Ronaldon, tė shfrytėzohen pėr angazhime tė futbollistėve tė tjerė, saktėsisht atij tė Hamburgut, Rafael van der Vaart, si dhe sulmuesit tė Valencias, David Villa.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Real Madrid aktivizon planin B
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: .:: Kendi Sportivė ::. :: Sport-
Kėrce tek: