ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::...
 Home
 Portali
 Forum
 Lista e Antarve
 Galeria
 Lajmet Flash
 Profili
 FAQ
 Testi I Dashuris
favoritos.gif Media & Muzika
 Telivizionet Live
 Video Klipe
 Ruzulltatet Sportive
 Mp3 Falass
 Mp3 RAP
 Kerkesa Muzikore
 Melodi Per Celular
icon_community.gif Argėtim-Zbavitje
 Video Humoristike
 Luani Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi Fotografik
 Tema tė Ndryshme
som_downloads.gif Shkarkime & Links
King-Rap Tolbar
Programe
Shkarko Scripte
Chat Programs
 Kėrko nė Forum
 Liderėt e forumit
 Ndihmė
 Kėrko
Moti Momental

Permbajta e ksaj faqe kerkon flash player per instalim kliko mbi ket tekst.


Futu nė chat

Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008
HTML clipboard
Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008

1. Bit Defender

2. Kaspersky

3. Eset NOD32

4. Trend Micro Antivirus

    plus AntiSpyware 

5. F-Secure Anti-Virus 

SMS Falas nga KING-RaP
Partnerėt
>>> AlBaZeMeR <<<

XoFaCe

->>Ks-MaX <<<---

->> KoSoVa.Li <<<---

 ->> Muzik-Anglisht <<<---

V.I.P Galeri

Top posters
kanuni
 
Xhebraili
 
vissari
 
El-Fuego
 
drini-89
 
RiRi
 
dj-baba
 
dosti
 
king
 
miri
 
Keywords
IP Addressa Juaj&Reklama
IP


Share | 
 

 Milani sėrish kthehet kah Shevchenko

Shko poshtė 
AutoriMesazh
miriNumri i postimeve : 30
Join date : 17/06/2008

MesazhTitulli: Milani sėrish kthehet kah Shevchenko   Mon Jul 28, 2008 5:36 pm


Milani sėrish kthehet kah Shevchenko
Mediat italiane kanė pėrcjellė sot lajmin se ekipi i Milanit sė shpejti sėrish do tė pėrpiqet sėrish ta angazhojė Shevchenkon, pėr shkak tė lėndimit tė Borrielos.
Rosonerėt janė duke u pėrballur me disa probleme tė vogla nė linjėn e sulmit. Nė ndeshjen e parė kundėr ekipit Bologna, Ancelotti sigurisht qė do tė duhet tė llogaritė vetėm nė Kaka, Inzaghi, Seedorf dhe Paloschi.

Ronaldinho dhe Pato do tė jenė pjesė e Lojėrave Olimpike dhe paraqitja e tyre ėshtė nė dyshime, edhe pse ekziston mundėsia qė ata tė jenė nė diskonim nė fushė.

Edhe Borriello sigurisht do tė huq ndeshjen pas lėndimit dhe pritet tė pauzojė 45 ditė, ndėrsa sipas Corriere dello Sport, drejtuesit e klubit sėrish do tė rikthehen nė tregun e transferove.

Zgjidhja e parė sigurisht ėshtė Andriy Shevchenko dhe Galliani edhe njėherė do tė mundohet ta bindė Roman Abramovich, ta lejojė ukrainasin tė rikthehet nė Milano.

Pas transferimit tė Ronaldinhos, Milani nuk ka mjete tė mėdha financiare pėr harxhim, dhe pritet qė tė ofrojė njė shumė tė vogėl pėr shėrbimet e Shevchenkos, ose eventualisht ta sjellė si huazim njėvjeēar.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Milani sėrish kthehet kah Shevchenko
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: .:: Kendi Sportivė ::. :: Sport-
Kėrce tek: